Příspěvky uživatele - 38.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešně - do kterého třešňového týdne nečerviví?, 11.7.2019
Já mám samosprašnou Stellu, stříkám Mospilanem v době plného květu černého bezu, když začínají plody červenat. Bylo to cca před třemi týdny. Teď by měla být akorát tak zralá, ale letos je už po ní. Červavé tak ale nejsou.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 7.7.2019 Obsahuje fotku
Dnes jsem našel tohle. Těžko řící, jestli je živé, mrtvé nebo už vylíhlé. Integro ničí jen vajíčka čerstvě nakladená na ošetřenou plochu (můj případ). A nebo to je zbytek z první generace. Nejvíce vajíček je nakladeno do hustého chumlu listů a... celý příspěvek >
Je to plevel?, 7.7.2019
Rdesno blešník, plevel, ale na louku asi patří.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 6.7.2019 Obsahuje fotku
Hledal jsem a našel. Vajíčko obaleče jablečného. Druhé generace.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 5.7.2019
Máte pravdu pane Hlavatý. Vloni to bylo trochu jinak :-). Ale stejně mě to připadá jako věštění z křišťálové koule. Vědět, že v chladnějších polohách bude postřik až začátkem srpna. Počasí se může mnohokrát změnit. Velkopěstitelé stejně mají vlastní... celý příspěvek >
Choroby? Nebo jen počasí?, 5.7.2019
Acrobat zabere i na septoriovou skvrnitost, obsahuje mancozeb (jako např. Dithane, sice méně, ale to bych neřešil). Plíseň okurková samozřejmě na rajčata nejde. Asi bych ta rajčata postříkal, septorióza taky umí nadělat paseku. A plíseň bramboru na... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 4.7.2019
Tak mám postříkáno Integrem. Na dnešek se nechytil jediný sameček!!! Přitom bylo večer poměrně teplo. Podle ÚKSÚP - pro nejsevernější nížiny Slovenska - tj. cca jako Hradec Králové v Čechách - by se mělo stříkat ovicidem až kolem 15.7. a larvicidem... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 3.7.2019
Pokusím se najít vajíčka. Pak to bude tutovka. Podle mých pozorování (larvicidy by se mělo stříkat cca. 5.7.) je nejopožděnější ÚKSÚP, pak e-agri, nejméně AMET.
Vajíčka škůdce v kořenech maliníku, 3.7.2019
Spíš to bude prostředek, který váže vodu v substrátu, než vajíčka.
Škůdce na listech rajčete, 2.7.2019
Nějaká kněžice, některé jsou novými škůdci (mramorovaná nebo zeleninová). Tohle jsou nižší vývojová stádia.
Obaleč švestkový 2019, 2.7.2019
Já předevčírem Integro...
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 2.7.2019
Tak na dnešek asi 60 (slovy šedesát)! ... To snad žádné roky nebylo. Podle AMETu (okolí HK) je cca dnes počátek letu 2. generace. Já jsem o pár dnů napřed. Integro, co nejdříve, to jistí! Postřik Integrem musí být dokonale provedený, protože... celý příspěvek >
Používáte insekticidy?, 29.6.2019
Je Movento dostupné i malém balení?
Co to je za rostlinu?, 28.6.2019
Tavolník Douglasův
Používáte na zahradách herbicidy?, 27.6.2019
Asi bude na závadu zpomalení degradace látky ve skleníku, než venku a ovlivnění následných plodin.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika