Příspěvky uživatele - 167.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Starý strom, 30.5.2018
hlavne ju neorezte bez vedomosti, resp nezmrzacte si pekny strom. pisem Vam to z vlastnej skusenosti kedze som si takto v uplnych zahradkaskych zaciatkoch dokalicil hrusku..
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 29.5.2018 Obsahuje fotku
ahojte, na madarskej mam taketo flaky na plodoch, co je to? chrastavitost/strupovitost? tom
Nejranější odrůdy meruněk, 29.5.2018 Obsahuje fotku
spring blush, nitra tom
Je to Goji (lyceum chinensis)?, 29.5.2018
mal som z plantexu sweet berry a life berry, uz su vysekane ale stale vyhanaju zo zeme, u mna je to este vacsia burina ako maliny.  velmi potrebny je pravidelny a dost razantny rez - inak bude hlavne rast a malo plodit. zapestovanie... celý příspěvek >
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 25.5.2018 Obsahuje fotku
Mnam! ..dvojrocny stromcek z plantexu, minuly rok par plodov, teraz viac, ale minulo by sa aj 100x viac :-)
Ruze na pergole, 25.5.2018 Obsahuje fotku
Ahojte, pergola po vinici, zozaciatku to vyzeralo biedne, ale uz sa to rozbieha :) Tom
Okrasná moruše?, 21.5.2018
pan Hlavaty, odporovat Vam si netrufam, ale niekde som cital ze u moruse neni samec/samica ale ze skor neplodi morusa ktora je semenac, resp ma male plody pripadne plody ktrore neudrzi do plnej zrelosti..takze nedozreju ani semena a generativne... celý příspěvek >
Uz nekde uzraly tresne?, 17.5.2018
7.5.2018 som odthol prvu cervenajucu ceresnu z panenskej urody Rivanu na mahalebke, posledne sa zjedli 13.5.2018. juhozapadny svah, Nitra. bolo ich mozno 50 a pravdepodobne este neboli uplne zrele, ale chutili velmi. co nebolo prekryte sietkou,... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 16.5.2018
bol som prekvapeny kvetinacom, cakal som vysoky ale vypestok je pekny, ocividne jej to doteraz nevadilo. uvidim, ako sa jej bude darit na trvalom stanovisku. osobne dufam ze rozdiely medzi semenacom a znamou odrodou nebudu velke (mam... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 16.5.2018
kvetinac bol prekoreneny velmi, fakt velmi. korene obtocene uplne. pri inej rastline by som obtocene korene rozstrihal, ale asimina je vraj velmi citliva na poskodenie korenov, tak som ich nechal bez zasahu. a vlastne som len vybral korenovy bal... celý příspěvek >
Skore ceresne unikajuce vrtivke, 16.5.2018 Obsahuje fotku
zmylil som si adelku a aranku, sorry
Asimina Triloba, 16.5.2018 Obsahuje fotku
tak uz je asimina aj u mna :)
Zhnedle plody tresni, 16.5.2018
pricinu neviem, mozno slabsie opelenie alebo si tak strom sam reguluje urodu. podla mna to nie je choroba ani skodca. poznam to, nie je to ojedinely jav, je to uplne bezne. 
Fíkovník Brown Turkey, 16.5.2018 Obsahuje fotku
ahojte, figovnik netrpi skodcami? naozaj? nevravim ze nejak masivne, ale vosky je mozne najst aj na figovniku v nitre :D
Síran amonný - výborný pomocník proti chloróze, 14.5.2018
je vhodne siran amonny zapravit do pody este aj teraz? aky mas nazor na mulc vs chloroza? moze to mat vplyv?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika