Příspěvky uživatele - 92.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výtěžnost a cena, 10.9.2019
Když už je v názvu vlákna ta výtěžnost... Vykládali mi dva kamarádi, jak zakládali kvas, meruňky sbírali společně,  hlídal a dochucoval to jeden z nich, podrobnosti neznám. Pak si každý svoji polovinu odvezl a nechal vypálit jinde. Zarazila mě... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 10.9.2019
1. Pokud smícháte sypké formy hnojiva a rozhodíte, jistě se nic nestane.. Do zálivky bych obě hnojiva nekombinoval, protože vznikne část síranu vápenatého, což je špatně rozpustná sádra. Dalším aspektem je, že každým z těchto hnojiv se obvykle hnojí... celý příspěvek >
Hadanka, 5.9.2019
Holiday?
Odrůda Admiral, 29.8.2019
Dříve měla každá sorta zařazení jako výběr a potom 1.jakost v příčném průřezu.To není dnes žádoucí toto zveřejňovat.Lidé by museli zjistit jak jsou okrádáni... Ono je to trochu jinak. Nevím, jaké "dříve"máte na mysli, ale já tu nabídku jablek v... celý příspěvek >
Hanka, 19.8.2019
Mám ji prvním rokem, tedy žádné plody. Čekal bych, že dozraje dřív. Katinka je dlouho pryč, Hanity už začínají. Nicméně obě odrůdy mi chutnají nadprůměrně, takže věřím, že hodnocení bude vysoké.
Stromky - jak daleko od sebe, 6.8.2019
Neuvedl jste podrobnosti, jako použité podnože, polohu, půdu, atd. Podle čeho soudíte, že švestka, meruňka a pološvestka jsou zákrsky?    Každopádně jsou stromky příliš blízko všeho - zdi, domku i sebe navzájem.
Posekaný rybíz + angrešt, 24.6.2019
Jestli jsou všechno keře, tak obrazí. Pokud angrešty byly stromkové, pak je radší vykopejte.
Z ceho udelat visnovku, 16.6.2019
Do stejné láhve dát 2 kg višní, prosypat 30 deka cukru (plusminus podle kyselosti višní), zalít litrem vodky, režné, slivovice, jablkovice, whisky, rumu dle vkusu. Přidat kousek citronové kůry, pomerančové kůry skořice, pár hřebíčků, jader z višní.... celý příspěvek >
Ako orezat Marhulu, 13.5.2019
Takto vypadal o tomto víkendu stromek v kontejneru? Patrně není nutné ho stříhat, protože je nejspíš mrtvý.
Elektricka motorova pila - zahrada / max rezani dreva na zimu, 9.4.2019
Aku pily budou vždycky dražší. Pokud si k baterce kopupíte i sekačku, křoviňák a vertikutátor, už ten cenový rozdíl nebude tak drastický. Výkon dobrých akustrojů se těm 230V a motorovým pomalu blíží.    Řezání špalků na zimu je OK, ale... celý příspěvek >
Kvitnú jablone, 9.4.2019
Tak u nás kvitnú akorát meruňky (a některé plané myrobalány). Z jabloní ve fázi zeleného poupěte se ještě vesměs dají brát rouby.
Kvalitní postřikovač, 26.3.2019
S teleskopickou trubkou Solo, i vysunutou,  se mi pracuje velmi dobře, je lehká. Máte pravdu, že ráda podélně praská, což by za tu cenu neměla.     Bederní popruh mi v žádném případě nechybí, protože s nádobou na zádech neházím.... celý příspěvek >
Kvalitní postřikovač, 26.3.2019
Horší je to s jahodovým záhonem, nebo s hruškou, coby ovocnou dřevinou a celou řadou jiných fantasmagorií Není to fantasmagorie, český jazyk povoluje hrušeň i hrušku ve významu ovocný strom. Ostatně ustáleným rčením - "spadl z hrušky", "z hrušky... celý příspěvek >
Co s meruňkou první (druhý rok)?, 26.3.2019
Ono to je tak u všech stromků, nejdříve musí trochu povyrůst, pak až plodit, jinak by stromek přestal růst ("zababčil" by) Toto se skutečně traduje a koneckonců i všude píše. Jen by mě zajímalo, jestli to někdo vědecky prokázal nebo je to jen... celý příspěvek >
Kdy roubovat za kůru, 21.3.2019
Ty loňské pahýly s nepřijatými rouby jsem teď v neděli zkrátil o 10 cm a znovu narouboval za kůru. Šlo to poměrně blbě ještě proudí málo mízy. Chyba. V tuto dobu se za kůru roubovat nedá, rouby se takřka najisto neujmou. Měl jste počkat 2... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika