Příspěvky uživatele - 48.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za nekvetoucí letničku mezi muškátem, 16.5.2018
Dobrý den, já barevně kombinuji každoročně čtyři druhy, a to "margarita" - neonově žlutá, "blacky" - vínová, "lady fingers" - členité zelené listy a "pink frost"bíle-fialová panašovaná. Hlízy se mají skladovat přes zimu klasicky, ale já s tím... celý příspěvek >
Nepozna niekto tuto trvalku?, 15.5.2018
Já bych řekla také, že je to kýhanka bahenní, takže potřebuje opravdu hodně vody a vlhko.
Jak se zbavit kuny?, 15.5.2018
Tak upřímně, představa, že "očůráváme" dům, se mi tedy vůbec nelíbí.
Jak se zbavit kuny?, 15.5.2018
A nejenom kabely! Měli jsme jí dvakrát ve střeše, a to bylo něco :(!  Náš soused se také radoval, že má kunu a další zvířátka, když se přistěhoval. Když se mu ale v krásně zrekonstruovaném domě prokousala na půdu, tak změnil názor a pravidelně... celý příspěvek >
Jak se zbavit kuny?, 15.5.2018
Dobrý den, je vidět, že se Vám kuna nenastěhovala do domu a nemáte s ní negativní zkušenost, protože pak by Vaše reakce byla naprosto jiná. Hrozím se dne, kdy zjistím, že ta potvora zase u nás bydlí! Marcela
Fialově kvetoucí akát, 11.5.2018
Dobrý den, tak to nevím. Já mám akát Hartwigův, je to menší strom, který má momentálně asi 5 metrů (má dorůstat 8-10m). A pak akát huňatý, který je keřovitý. Oboje jsem měla jako sazenice. Marcela
Napadený Buxus, 11.5.2018
No, mě je zahradníci uřezali. Z pařízku něco obrazilo, ale nestojí to za to. Ono také asi jde hlavně o to, kolik těch keřů máte. Já měla 40m dlouhý a 2 m vysoký plot. A navíc si myslím, že tou wapkou se opravdu buď omele všechno anebo to bude k... celý příspěvek >
Napadený Buxus, 11.5.2018
Dobrý den, brát živý plot wapkou, no to mi moc k té zahradě nejde. Ale každý máme nějaký názor a postup. Jen by mě zajímalo, zda už máte tuto zkušenost za sebou, anebo jen teoretizujete. Protože já měla živý plot sežraný za tři dny! Marcela
Napadený Buxus, 11.5.2018
Dobrý den, živý plot z buxusů je krásný, ale... jednak hrozně pomalu roste, musíte ho dvakrát ročně stříhat. a hrozba zavíječe je prostě velmi reálná. Malé keříky můžete stříkat, ale ty vzrostlé, to už není jednoduché, protože ty potvůrky jsou... celý příspěvek >
Napadený Buxus, 9.5.2018
Dobrý den, záleží na tom, jak moc máte keře sežrané. Mě během pár dní sežraly housenky několika metrový živý plot a rada zahradníka "pořezat", protože poměr výsledek a úsilí = marný boj. Marcela
Něco, co kvete v létě a hodí se do skalky japonského stylu?, 9.5.2018
Japonská zahrada jako taková moc kvetoucích květin nemá. Perfektní rostliny pro japonské zahrady jsou například populární, elegantní japonské javory s jemným listoví, které se na podzim mění v nádherné barvy, Ginkgo biloba, japonská třešeň,... celý příspěvek >
Opakované kvetení pnoucích růží, 9.5.2018
Dobrý den, přesně jak píše paní Lída. Střihem můžete jen podpořit růst, ale ne opakování kvetení. Marcela
Květina podobná klívii, 2.5.2018
Je to kalokvět a mám zkušenost z pěstování na zahradě, ať už jako hrnkovou květinu nebo v záhonu. V bytě jsem jí pěstovat nezkoušela. Je modrá i bílá a u nás nedorůstá takové výšky jako v teplejších krajinách. Marcela
Pěstování v nádobách, 2.5.2018
Dobrý den, já osobně plast nemám ráda, takže používám všude terakotu, kameninu atd. Ale pokud vím, tak spousta lidí pěstuje rajčata ve velkých plastových nádobách, ať se jedná o kýble či nádoby od malířských barev či jen tak v pytlích a problém tam... celý příspěvek >
Hniloba agave na konci přezimování, 30.4.2018
Dobrý den, nepřelil jste jí? Já mám velkou rostlinu a za zimu jsem jí zalévala jen jednou a to ještě, aby se neřeklo. Je na schodišti, poměrně v teplu, ale šeru. Teď už se chystám jí zase vynést ven na terasu. Marcela
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika