Příspěvky uživatele - 33.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypeckovat svestky?, 24.1.2018
pokud jeden pestitel nasbira 200l svestek   nevyloupanych a druhy 150 vyloupanych   plus 50 l nevyloupanych kdo napali vic pri stejne kvalite svestek
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 24.1.2018
Rerichovy test nic nevyresi ta vyroste v jakem koliv substratu  jak na vate tak i ve spatnem substratu      podle toho se nemuzete orientovat     vasek 5
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 24.1.2018
Uz jsem to tu jednou psal pouzivam vlastni kompost ktery je vyroben jen z posekane travy a z hrabaneho listi na podzim nic jineho do kompostu nepridavam   proparuji proto abych znicil semena plevele   kdyz jsem neproparoval tak mi... celý příspěvek >
Vypeckovat svestky?, 23.1.2018
Ale urcite vice napalite
Poškozená fólie na fóliáku - jak ji opravit?, 21.1.2018
chci se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s lepenim protrzene folie na foliaku s lepici paskou a jakou nebo slepit preplatovanim lepidlem na parozabrany nebo jinym lepidlem           dekuji za kazdou... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 20.1.2018
ja myslim ze to vubec nevadi hlavne ze budou u nekterych pestitelu zacatkem  cervna rajcata a otom to je hokus pokus
Papriky 2018, 13.1.2018
konecne neco o paprikach   paprika balkonovka je velmi vynosna   i kdyz nadmorka vyska 570 m je u vas     budete spokojeny je io maly venkovni kerik bohate plodici svetle zlute plody velmi brzy... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 13.1.2018
pane vladimir vy to sledujete velmi pozorne co napsal napsal i to za se omluvil kolik vypestoval rajcat vy se ptate natakove veci   ktere mate v malicku vy jako odbornik a zkousite pana Milana     dobra vite ze je... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 13.1.2018
pokud jste je vyhnali na vetrniky a potom jste udelali zaklady pod plotem 60cm to vam verim jinak neni sanca nebo mate kontamitanovou zem kde neni ani jedna zizala tam krtci nechodi
Rajčata 2018, 10.1.2018
Pane Vladimir  vy jste takovy smirci rozhodci  ktery to usmerni na spravnou kolej i kdyz se to vyostri jste profik    to budou urcite zajimave temata ktere budou zajimat hnoho pisatelu       uz... celý příspěvek >
Papriky 2018, 10.1.2018
nevim proc zrovna schanite papriku simonu  ktera byla v prodeji minimalne 8 roku pozpadku    dnes jsou daleko vykonejsi odrudy    taky jsem je pred lety pestoval
Rajčata 2018, 10.1.2018
Jak tak to sleduji   tak si pan Milan a pani Eva velice rozumi k nalhavaji si jeden druhemu jak jsou nejlepsi   pestiteli rajcat a kdo ma najvetsi urodu podle me to vypada ze ostatni pestitele jsou nuly   podle mne jste... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 10.1.2018
Taky cekam co napise pan Milan Danicek a poradi jak vypestovat tolik rajcat co on      nebo ze by udelal preklep   misto 120 ks   napsal 120 kg   i to se muse stat 
Obnovení kvasu, 8.1.2018
Ano mate pravdu plne s vami souhlasim
Obnovení kvasu, 8.1.2018
Pokud kvas ma dostatek cukru nemuze se zaseknout
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika