Příspěvky uživatele - 254.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za houbu, 14.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den.Prosím, nevíte co mě to vyrostlo v růžičkách??Na jaře jsme je podsypaly drtí a ted, když jsem stříhala květy poliantek, tak jsem to našla.Krásně voní po houbách, je tvrdá, hladká,příšerna po ochutnání.Lehce jde vyloupnout i s tou kůrou.... celý příspěvek >
Sázení a pěstování malin, 4.7.2016
Tak vám řeknu, že takto vysázené ostrůvky mám již věřte-nevěřtě 10 let.Sama jsem překvapená, jak jsou stále na jednom místě a zdravé a stále plodí.Rýčem obrývám na jaře a zapravuji hnůj. Na podzim zasypu kompostem-tot vše.Nezalévám (jen co spadne z... celý příspěvek >
Sázení a pěstování malin, 4.7.2016 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka z blízka. Míla
Sázení a pěstování malin, 4.7.2016 Obsahuje fotku
Tyčka měří 2.5 metru,,ale ani nemusí být Do metru výhony drží konstrukce a.pak po obvodu výhony stáhnu provázkem a po odpolození stejně přijdou ustříhnout a nové jsou právě tím provázkem zajištěný. Krásně všechny maliny i ostružiny dozrávají a s... celý příspěvek >
Sázení a pěstování malin, 2.7.2016 Obsahuje fotku
Maliny už začínáme ozobávat a malinoostružiny se také nalévají. Míla
Plzák španělský - 2016, 30.6.2016
Svitavy-celkem není vidět žádného, jen lesklé cestičky po nich. Posypala jsem mezi jahodama vanish. Ve foliovníku, když byl salát, tak tam se pod ním skrývalo klidně i 8-10 hnusáků..Ale že zmizeli mě teda vůůůůbec nevadí    MÍLA
Paprika?, 26.6.2016
Právě jsem ho vytrhla, nebot přez noc se vyvrátil. Kořeny malinké a měl jakoby hrášky plody. Děkuji   Míla
Paprika?, 26.6.2016 Obsahuje fotku
Totéž se letos stalo i mě. Nyní je rostlina obrovská a rozmýšlím co s ní. Že je to lilek?? Semeno muselo být stejné, jako má paprika. Je na ní asi 10 výhonů a samé květy. Co s tím dál? Nebo odstranit polovinu výhonů? Lilek je dost velký? To by snad... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 26.6.2016
Včera česnek sklizen a vše je v pořádku. Ted bych se chtěla zeptat, co mě udělá česnek, který mám doposud ve váze a je stále tvrdý a celý - nepopraskaný. Má už malinké zelené výhonky. Chtěla jsem ho vyhodit na kompost, ale počkám na vaše případné... celý příspěvek >
Plíseň na palicích česneku, 13.6.2016
Já pěkný česnek dávám do velké vázy a všechny ostatní oloupu a namixuju (trochu vody přidat), dám do vaniček od zmrzlin asi 2-3cm. Po zmrznutí nakrájím na kostky a bez problémů a bez ztráty chuti vydrží dlooouho. V lednici mám malou dozku, asi na 3... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2016, 12.6.2016
Závidím!!! Svitavy Bergeron kvetl, že byl celý bílý a teď nemá ani jediný plod... Krásná pastva pro oči. Míla
Cesnek mi nejde jako babicce, 11.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, já se připojuji k prosbě, jestli je možná záchrana pomocí nějakého (a kterého nejlépe) postřiku česneku.Dnes jsemna zkoušku také vytáhla pár česneků, které byly odspodu žluté.Hlavičky byly jakoby je posypal moukou.Omyla jsem je a oloupala tu... celý příspěvek >
Popínavé růže na oblouku, 9.6.2016
nějaký břečtan-přísavník pětiprstý a růstem proplétaný???MÍLA
Jahody a ptactvo, 7.6.2016 Obsahuje fotku
Děkuji za pochvalu.Ráda bych určila odrůdu, ale neznám ji. Více, jak před 10 lety jsem získala jeden trs a od té doby dokola množím a sázím stále stejnou. Obnovuji po 3-4 letech.Je velkoplodá a stáleplodící.Nemá moc odnožů, tak je dělím.sousedé a kdo... celý příspěvek >
Jahody a ptactvo, 6.6.2016 Obsahuje fotku
Jahody se krásně nalévaj a já jsem letos vymyslela proti ptákům novou ochranu.Leta používám netkanku, ale podařilo se mě sehnat sít na balíky a takto jsem to vyřešila. Tak sama jsem zvědavá... MÍLA
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika