Příspěvky uživatele - 100.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 9.5.2018
nehnojit dusíkem - a od srpna hnojit draslíkem. Na zimu můžete natřít kmeny vápnem pro odraz slunečních paprsků
Staronový totální herbicid, 8.5.2018
Pokud si doma stříkáte celou zahradu Travexem a 2 roky vám tam nic neroste, úplně nechápu, co děláte na fóru zahrada. Tady totiž většině na zahradě něco roste. Zamoření půdy zdar, zahradě zmar!
Jak vám plodí už starší sloupové jabloně?, 21.4.2018
..navíc by se často na stejné místo vešel vřetenový zákrsek, nebo dokonce čtvrtkmen s úrodou i desítek kg libovolné odrůdy... takže já to beru spíše jako módní výstřelek
Postřik proti vlnovníku/hálčivci hrušňovému, 16.4.2018
Já nikdy s vlnovníkem potíž neměl, až s koupí Bohemiky přímo ve školce jsem si nakazil celou zahradu a rouby posléze i druhou. Loni mi postřiky vůbec nezabraly, ale netrefil jsem termín. Letos síra a T. pyri, proto jsem akaricidy chtěl vynechat a... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 16.4.2018
Postřik na monilii doporučují při poklesu teplot pod 12st a zároveň ovlhčení nad 15hodin. Takové podmínky u nás posledních 14 dní vůbec nenastaly, takže já zůstanu u jednoho postřiku a pak třeba poreferuju :-). Člověk by měl pesticidy používat jen... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 15.4.2018
mno, většina mě dostupných manuálů káže začít na jaře kontakty a řada z nich by snad neměla být ohrožena rezistencí. Většinou začínám Thiram nebo lokálně systemický Syllit. Nechci si příliš chemizovat zahrádku a letošní 14 denní sucho a teplo by... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 11.4.2018
Nedá mi to - u řady kontaktů se udává, že nehrozí rezistence. Navíc ve fázi myšího ouška je aktivní plocha ke vstřebání systemického postřiku do pletiv prakticky zanedbatelná. Má smysl v této fázi používat mix?... možná řečnická otázka. 
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 10.4.2018 Obsahuje fotku
na focení už bylo docela tma, celkový pohled na korunku není moc zřetelný...
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 9.4.2018
Já to taky nestihl, ale jsem poměrně v klidu, v tomto počasí by monilie hrozit snad neměla. Včera foukalo, tak jsem chtěl stříknout ráno, ale čmeláci bzučeli už od východu sluníčka, tak počkám.
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 30.3.2018
Ostrava - taky bohužel (ukázalo se to až teď) asi 50% pupenů suchých. Což by byla optimální probírka, kdyby ten zbytek úspěšně odkvetl. Otázka je, jestli v těch zelených bude náčiníčko funkční...
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 30.3.2018
nejradši zapravila do půdy - myslím, že SPCH se do půdy ještě chtít nebude, zvláště když je ještě tak studená... Jinak s cibulí jsme na tom podobně, prostě plodinám, kterých sázím (za) více než kolik sklízím (mrkev, cibule, zelí...) se převážně... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 30.3.2018
Přiznám se, že na fotce 4 toho nejsem schopen moc rozlišit. Posunout plodné pupeny do koruny lze částečně zpětným řezem v kombinací s letním řezem. V čem tkví Vaše tajemství?
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 25.3.2018
vy mě strašíte, já pořád doufám, že to mohlo přežít?? Podle čeho soudíte?
Totální herbicid bez glyfosátu?, 20.3.2018 Obsahuje fotku
Působí 100%, při častém používání ovšem také nelze vyloučit zdravotní dopady na uživatele...
Odvažování postřiků - rady, 9.3.2018
v některých větších baleních sirnatých a mědnatých postřiků byly odměrky v gramech - vycházelo to asi 1g ´= 2/3ml takže tak nějak bajvoko to vážím já, ale ta lžičková váha z Aliexpressu mě zaujala a objednám si ji
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika