Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.3.2018 Obsahuje fotku
asi pred 3 týždňami som pre vás nafotil aspoň kúsok zimy a snehu :) no a teraz vážne, strom má asi 25-30 rokov, ja som odrezal len suché vetvy pred 2 rokmi, na foto som naznačil jeden konár, ktorý sa mi nepáči (tie vlky sa mi npáčia tiež), ten by som... celý příspěvek >
Jake drevo, 23.2.2018
pri údení slivkovým drevom môžem použiť aj konáre s kôrou? doteraz som udil drevom bez kôry a je to celkom náročné to dávať preč, resp. ja som lenivý. ďakujem. 
Podnoz b118, 21.2.2018
Peter: kde ste našli stromčeky na takej podnoži? 
Jiskření z lišty motorové pily, 21.2.2018
a keď len rukou posúvate reťaz, tak ide hladko? nezadrháva nikde alebo nepodskočí niekedy? koliesko v lište nemá vôľu? mne vždy keď zaiskril koniec lišty, tak mi odišlo koliesko... 
Vysadba Februar?, 30.1.2018
tak to nesaďte! :) ja som mal strach, lebo jediný stromček, ktorý sa mi neujal bol zasadený neskoro na jeseň a teraz mám strach, že zase mi buď tie stromčeky vyschnú alebo... ja som stromčeky doviezol z čiech, tak preto taký "blbý" termín, vy kľudne... celý příspěvek >
Vysadba Februar?, 30.1.2018
kúpil som stromčeky 8.12. a "zazimoval" ich len v nádobe so substrátom a s odstupom času to hodnotím ako nie príliš šťastné riešenie, lebo zima je veľmi mierna. stále si myslím, že ešte príde výrazné ochladenie (aj babky, ktoré vozím do kostola si to... celý příspěvek >
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 30.1.2018
p.Monika, keď bojujete o každý meter, tak chcete sadiť obe hrušky Isolda a Alfa? keď si dobre pamätám, tak obe sú letné, nestačila by vám jedna z tých dvoch? :)
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 20.1.2018
p. Hlavatý, ďakujem. stále mi nešlo do hlavy, ako skladujete, keď vám to tak dlho vydrží :)
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 20.1.2018
p. Hlavatý, tá pivnica má betónovú podlahu? pýtam sa preto, lebo niečo podobné mám doma a mne tých pár kg jabĺk tam nevydrží ani náhodou, hneď začnú vädnúť a čo si ako dieťa pamätám u starých rodičov, ktorí aj niečo pestovali, tak podlaha bola zemina... celý příspěvek >
Kvalitní krmivo, 20.1.2018
čo sa týka podielu mäsa v granuliach (píšem všeobecne), tak treba rozlišovať, či ide o mäso alebo mäsovú múčku. prečo to píšem. mäso obsahuje cca 65% vody a granule sú "suché". teda keď v nich je napr. 60% mäsa, tak treba odrátať vodu a zistíte, že... celý příspěvek >
Myslíte, že už byla vyšlechtěná taková hrušeň?, 11.1.2018
vyšľachtená neviem, ale na jeseň mi spomínal sesternicin muž, že má problém s hruškami, lebo všetci majú jalovce v okolí a jediná hruška, ktorá je odolná je od svokra. darilo sa jej aj v 800 mnm. konzumne zrelá je až v zime, dovtedy je to zbraň... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 7.1.2018
sadený 4.11. a nič nelezie, má čas na jar! :) 
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 28.12.2017
p. Hlavatý, to počas 3 rokov som to tak dobabral, nie hneď. ale latexom som to zatrel celkom kvalitne :) nevadí, nové stromčeky už rastú a ďalšie čakajú na výsadbu. p. Vysloužil, tak snáď to podobne dopadne aj u mňa a keby aj nie, tak nevadí.... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 28.12.2017
čo sa týka toho mladého stromčeka, tak ide mi hlavne o dominanciu toho jedného konára, ako to oslabiť a "prinavrátiť" dominanciu stredníku. no a tá stará slivka bola rezaná postupne, presvetľovaná, odrezané suché konáre (snáď 20 rokov rezaná... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 28.12.2017
p. Hlavatý, ďakujem. zase som sa niečo nové naučil. na jar to vyviažem do lepšej polohy, snáď tu slivku trochu usmerním, lebo zatiaľ mi skáče po hlave dosť. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika