Příspěvky uživatele - host

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lapač na vosy, 31.8.2007
Dokud byl Bochemit mokrý, mohlo to být jeho účinkem. Po zaschnutí by fungoval jen kdyby vosy to dřevo žraly.
Ovocne mušky, 31.8.2007
Mockrat dekuji za rady...uklizim a pokousim se je chytit na mucholapku!:-)
Neznámá květina, 31.8.2007 Obsahuje fotku
Prosila bych o radu, jak se jmenuje a jak pěstuje tato květina. Kvete i žlutě a červeně. Děkuji
Cedr, 31.8.2007
Nějaký cedr máme jako bonsaj. Zimujeme jej venku přikrytý chvojím, v předminulé zimě i tak dost omrzl.
Slivoň na Severní moravu?, 31.8.2007
Parménu jsem u nás vždy považoval za zimní jablko. Konzumní zralost byla sice dlouhá, díky drsné slupce ovšem vadla. Dnes však její ostřejší renetovitá chuť mnohým nevyhovuje. O to příjemněji působí v křížalách, v moštu. Pálenku jsem... celý příspěvek >
Ktoru pilu Dolmar na zahradkarske prace?, 31.8.2007
Takze objednal som pilu PS500 od Dolmaru. Stoji 9480 cz, co je o dost menej ako u nas (16900 sk akoze v akcii)... Uz len cakam na dobierku. Akurat som sa neinformoval ako to je so servisom u nas, ale to ste mi akurat potvrdil ze by s tym nemal byt... celý příspěvek >
množení popínavých rostlin, 31.8.2007
Přísavník tříprstý ani pětiprstý se množit jen tak nedá... Ty se roubují na podnož z psího vína... Chmel by měl jít hřížit i řízkovat... V podstatě každá popínavka by se měla dát nahřížit, ovšem Vám jde nejspíš o to, utrhnout větvičku a dát zakořenit... celý příspěvek >
Neznáte tuhle rostlinu, 31.8.2007
Moc díky.
Neznáte tuhle rostlinu, 31.8.2007 Obsahuje fotku
Máme na zahradě tuhle rostlinu a nikdo neví co to je a jak se jmenuje.Za všechny odpovědi děkuji.
tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 31.8.2007
Stromečky jsou pěkné, zejména ten bezplevelný úhor obdivuuji. Připadají mi ale dost daleko od sebe - předpokládal bych - zejména právě u balerin - hustší spon.  Sám s tím ovšem nemám pražádné zkušenosti
tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 31.8.2007
To si taky myslím. Právě proto nevidím v extrémní krátkověkosti sloupcovitých tvarů výhodu ani v možné rychlé obměně sortimentu. Přeroubováním (vyšších tvarů) je obměna rychlejší.
Ktoru pilu Dolmar na zahradkarske prace?, 31.8.2007
Rozmýšlal som podobne a tiež som kúpil v ČR. Vychádzajú tam lacnejšie aj pily Husq. Jonsered, Stihl, ale Dolmar z toho vychádza bezkonkurenčne najlepšie. Po tom ako mi slovenský servis dolmaru potvrdil že zoberie do záručnej opravy aj pilu kúpenú v... celý příspěvek >
vysavač/foukač listí, 31.8.2007
Protože mám větší zahradu rozhoduji se pro koupi foukače listí. Hlavně kvůli spousty listí z 5 ořešáků a k tomu směřuji dotaz:  nepoškodí se stroj, pokud při vysavání  "vcucne"  i  vlašák  popřípadě drobnou větvičku? 
Jaký druh švestky na slivovici?, 30.8.2007
Neumím říci. Jak už mě odhalil pan Boštička, ani z jedné jsem kvas nevyráběl, jen mi připadají sladší než všechny čačanské, Stanley, Gabrovská  i než vychvalovaná Valjevka. Nepřesvědčilymě ani Zimmerova, Hamanova, miálo sladká mi připadá Katinka... celý příspěvek >
4leté jabloně - pozdní polokmen, 30.8.2007
Těžko říci, nevídíme-li strom. Obecně - čím silnější a delší jsou příůstky, tím méně je (v předjaří) zkracujte.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika