Příspěvky uživatele - 147.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 21.11.2016
Stando, kde na ty pohádky chdíte, můžete uvést zdroj. Dopátral jsem se, že délka rýče má být mezi loktem a hrudní kostí.
Bio jed, 19.11.2016
Nakolik je pro hlodavce jedovatý, nevím. Objevil jsem hlodavcovu spižírnu, ve které byly neméně dvě hrsti těchto semen, ale na hlodavce jsem nenatrefil.
Kdo poradí co je to za květinu, 19.11.2016
Podobný dvojkopec jsem už někde na obraze viděl. Může to být trs kosatců, nebo gladiol. Co tam skutečně je, ví jen barvy nanášející umělec sám. Poznání květiny, by mohlo přiblížit jméno autora a případně jeho katalog. Může to být u těch dvou kopců... celý příspěvek >
Bob polní, 14.11.2016
Máte trochu smůlu. Před mnoha léty jsem na něj narazil v Kroměříži.Několik let ho používal na zelené hnojení a pak se stalo, že jsem o něj přišel. Po mnoha létech pobíhání po obchodech, telefonování a prosení známých, aby si na mne při svých cestách... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 14.11.2016
Pochybuji velmi silně, že na vašem trávníku, dostali někteří uživatelé opakovaně žihadlo. Mohli dostat žihadýlko opakovaně, ale z určitě jiných příčin, než je přišlápnutí, nebo přisednutí včely. Trochu s námi houpete. Jsem včelař, tak vím co píši.... celý příspěvek >
Jak odstranit václavku ze zahrady?, 11.11.2016
Jó, pane inženýre, to co popisujete je jeho konec. Stačí se podívat zde: datlík tříprstý (Picoides tridactylus)
Jak odstranit václavku ze zahrady?, 10.11.2016
To je krásné, jak jste trefil hřebík na hlavičku. S kůrovcem, je to úplně stejné. Lesní hospodáři vymýtili všechny hnízdní stromy a pak se diví. Datel, coby lékař lesa nemá kde zahnízdit, a tak se jeho populace zmenšuje, protože v tisících hektarech... celý příspěvek >
Likvidace popela ze dřeva, 8.11.2016
Tak za prvé - popel nemůže být dřevěný, ale může být ze dřeva.  Za druhé - jestli používáte k otopu různé materiály, máte smůlu. Je třeba topit tak aby byla možnost separace popelů. Popel ze dřeva, použít na zahrádku, nebo do kompostu. Popely z... celý příspěvek >
Hecht 7100, 2.11.2016
No já „ryľujem“ ještě víc, než p.Hlavatý a mám varinu. Ono se podle mne, nedá ani tou varinou všude orat. Délka brázdy by byla jen 12m a nebylo by kde otáčet.
Hecht 7100, 1.11.2016
Pochybuji, že vám to nový majitel vyklopí. Je rád, že to má, že to jede a na nějaké měření nehledí. Ale můžete vycházet z tohoto.
Jak nadrtit listí a slabé větvičky?, 31.10.2016
Já těch větviček, mám velice málo. Neni problém vedle kompostu, z nich udělat hromádku a při rytí naklást do brázdy i s natí rajčat atd.a zaklopit zeminou. Na jaře při kultivaci, nikdo nepozná, co tam bylo.
Pila táhne do strany, 31.10.2016
56.44, nezlehčujte to. Tisíce videí nikoho nic nenaučily a neudělaly z nikoho mistra, jen daly návod, jak na to. Každý autodidakt, několik prvních zkušebních kusů odepíše. Vážený, ani ten chleba, tupým nožem neukrojíte, nedej Bože, tímtéž nožem... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 30.10.2016
Přiznám se, že jsem celé vlákno nečetl. Každý, kdo jednou držel v ruce jakoukoliv pilku, ví, že kvalitu a přímost řezu ovlivňuje její tupost, třeba i jednostranná, velikost rozvodu zubů, ten je na všech pilách a hlavně broušení. Od doby co v mém... celý příspěvek >
Špačci - skorce, 27.10.2016
Propanbutanové a elektronické kanony, nelze v obci požít. Totéž platí o drakovi v podobě dravce, protože bóra, bríza a marin u nás nedují a draka bych déle vyprošťoval z korun stromů, než on by létal. Po krátké době špači tento trik, stejně... celý příspěvek >
Dusík před rytím, 27.10.2016
Chtěl bych si doplnit znalosti, co je to prosím, dusík v pseudoorganické formě.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika