Příspěvky uživatele - 65.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sylred, 26.6.2016
Mate pravdu pan Mikeš 13 je to novo šlachtenec americko- eu. Abricots blancs
Schweizerhose birne, 26.6.2016 Obsahuje fotku
Nadherne sa vyfarbila pruhovana hruška schweizerhose, som zvedavý aka bude na jesen až dozreje je to pastva pre oči.
Sylred, 26.6.2016 Obsahuje fotku
Sylred je dobra odroda ale ma jednu zlu vlasnost malo tvori rodiveho dreva vyholuje, musim po obrati plodov každy rok strihat 60 cm haluze čo je dost pracne a pritom je na podpniku st.julien.Leskora mi zarodila prvy krat minuly rok plody menšie... celý příspěvek >
Sylred, 25.6.2016 Obsahuje fotku
Konečne dozrela marhulka Sylred nieje sice tak sladka ako minuly rok, ale nato že vôbec niečo zostalo po jarnych mrazoch a v tychto horkach +32 C je to pochutka.
Scholar 230sc, 12.6.2016 Obsahuje fotku
Nový postrek Scholar 230sc, ktory je na hubove choroby Monilia, Botrytis cinerea, Penicillium spp, Rhizopus spp, Colletotrichum gloeosporioides.
Jablka v červnu, 11.6.2016 Obsahuje fotku
Cameo vzniklo ako nahodny semenač v r.1980 v sade pri Washingtone boli tam vysadene odrody Red Delicius a Golden Delicius chut bude asi podobna tymto odrodam.
Aomori, 15.5.2016 Obsahuje fotku
Zahradkar z Oregonu našiel vo svojom sade obrovite jablko Hanners Jumbo pritom jeho oblubene je Honey Crisp.
Choroba Toptaste, 15.5.2016 Obsahuje fotku
Bol som u kamoša zahradkara ukazal mi chorobu na kôre slivky Toptaste a Viktorie kôra praska je sucha hnusne hnede fleky orezal kôru natrel sulkou ale nevie čo to je za chorobu a čo to spôsobuje.Neviem prečo sa obrazky otočia inak ako bysom chcel.
Krupobitie, 7.9.2015 Obsahuje fotku
V Taliansku a Holandsku ladovec zničil krasnu urodu pred zberom možme byt radi že nas tieto pohromy nezasiahli.
Victoria, 30.8.2015 Obsahuje fotku
Ani jeden rok nesklame, velka uroda a dobre chutove vlasnosti.
Joganta nr.7184, 30.8.2015 Obsahuje fotku
Ja verim že Joganta bude chutovo vyborna zatial novinky Azura sa ukazuju ako vyborne Haromu som dnes koštoval ešte nezrelu a je už na počudovanie dobra a uvidime aka bude Jofela.
Topfive, 30.8.2015
Posledne plody sme dnes zjedli je to proste nebičko v papulke.
Azura, 25.8.2015
Azura kamoš konečne zavolal ohladom tejto odrody ktoru kupoval v nemecku nestačil zmerat sladkost, decka sa na nu vrhli všetko skoro zjedli čo okoštoval vravel strašne sladka štavnata uvudime aka bude za mesiac Jofela čo ma na nej par plodov.Ale... celý příspěvek >
Joganta nr.7184, 25.8.2015 Obsahuje fotku
Dnes kupena Joganta v zahradnictolimbach.sk pan Gavalec na moj podnet zareagoval ma tam ešte 15 Jogant a zoženie dalšie nove odrody, niektore by mohli byt naštepene na novych podpnikoch Docera9,Dospina22 mal aj marhulku Rubistu nechcel ju predat... celý příspěvek >
Joganta nr.7184, 24.8.2015
Musite počkat pisal som predajcom stromkov, ktory dovažaju stromky z nemecka artevos.de, aka bude ponuka na jesen 2015. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika