Příspěvky uživatele - 73.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez švestky, 1.12.2015
Jak říká pan Vysloužil, stromek je životaschopný a příroda mocná. Nevýhodou fotky je její dvojrozměrnost, obtížně se poznává, kam která větev směřuje v prostoru, jinak by se do fotky dalo kreslit, ale na fotce je to taková změť větví. V podstatě... celý příspěvek >
Řez švestky, 30.11.2015
Jakpak se pozná zkušená zahradní firma? Viděl jsem stromky ořezané firmou nabízejících služby v inzerátech, cena byla tuším 2000,- za méně než 10 stromků a výsledek byl takový, že by zkušený zahradník potřeboval 2-3 roky na nápravu :-). Řekl bych... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 1.11.2015
máte pěknou sbírku... jde mi o pocit v ruce (při stříhání ovocných stromků). Nůžek mám hromadu, ale jediné solidní Gardeny (nějaký ten top profi cosi) se docela brzy rozpadají a hned na začátku jsem musel spodní rukojet omotat měnovkou, páč mě bolely... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 31.10.2015
Může někdo na základě osobni zkušenosti porovnat Felco (8) a Bahco (např. PX-M3)?
Nové zimní rezistentní jablko Admirál, 24.10.2015
Merkur nebo Lunu??? Chtěl jsem zkusit Meteor, ale v okolí není, Sirius jsem koupil letos, Admirál, Shalimar, atd pořídil loni. Na Merkur jsem slyšel i negativní názory (menší plodnost, střídavá velikost plodů, nevydrží tak dlouho...). Není místo.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 18.10.2015
Takže první dojmy s Xactem: Na rytí záhonu (obracení) je velmi příjemný, nepatrně těžší je, ale při práci to nevnímám, spíše bych uvítal o 3-5 cm delší násadu a to měřím málo přes 180- mám pocit, že se více musím ohýbat. Ovšem na hloubení jam na... celý příspěvek >
Poznej obyvatele zahrady, 16.10.2015
jj kuna, případně její příbuzný
Hrušeň Bohemica, 29.9.2015
Nj nemam v okoli zdroj roubu.Uz jsem tady letos vyzebral jablonove rouby. Ani se jim po ceste postou moc nechtelo rust v porovnani s tim, co jsem rouboval ze stromu na strom. Danik
Co Vaše réva 2015?, 18.9.2015
Mám Nera 2 hlavy a teď si uvědomuji, že každý je z jiného zdroje a oba stejné. Pokud byste trval na Nerovi a chtěl zkusit na jaře zakořenit, pošlu Vám letorosty po řezu
Co Vaše réva 2015?, 17.9.2015 Obsahuje fotku
Jste si jistý, že to je Nero? Můj "nero" vypadá takto, bobule zrají najednou a mají specifický tvar. Na ostravsku zrají od konce srpna do půlky září. Pokud tedy mám Nero...
Co Vaše réva 2015?, 22.8.2015 Obsahuje fotku
Letos to na ostravsku vypadá s teplomilnými plody skvěle - meruněk spousta, fíky už se přejedly a teď předčasně dozrávají hrozny, na které útočí mraky vos. Co hlava, to lapací lahev s pivem. Kišmiš 323 už jsme snědli (střední a malé bobule v jednom... celý příspěvek >
Záchrana švestky napadené šarkou, 14.8.2015
nebo zkusit vysadit Jojo
Lejuna, Lerosa, Lemeda, Lenova, Kompakta, 30.7.2015 Obsahuje fotku
Bazény Bestway - životnost, 30.7.2015 Obsahuje fotku
Víte, na základní škole se člověk dozví, že vzduch v závislosti na teplotě mění objem. Límec, který nafouknete ráno před odchodem do práce tak akorát se v 35 st které byly v poslední době odpoledne ohřeje pod tmavou plachtou na řekněme 60-70st a... celý příspěvek >
Jak uchovat co nejdéle česnek, 23.7.2015
Já česnek usuším pár dní i venku (dle počasí) v otýpkách a pak dosuším uvnitř ve větraných technických místnostech. Nakonec ořežu stvoly asi na délku 15cm a zastrkám obráceně do sklenic. Takto mi vydrží ve výborné kvalitě do sklizně nového. Jakmile... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika