Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 26.9.2015
Co všechno? Jen vím, že čím jsem starší, tím toho vím míň. Třeba odkaz na video jsem chtěl vložit, no nejde to. "Nechytá se"
Pomožte s výběrem rotavátoru, 26.9.2015
Řešit nesený rotavátor není třeba milý PP, stačí si pořídit tu správnou převodovku od Gutbrod a jen nasadit motor. Dávno vymyšleno. Jen ona převodovka nebyla předmětem nákupů licence - tehdy. Nevím jak moc má cenu se dohadovat o "páčkách". Přece i na... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 25.9.2015
Já nemám problém přiznat nedokonalost stroje, protože vím, že dokonalé stroje Vari nevyrábí a mám takové tušení, že se to zatím nepovedlo nikomu. Ručně ovládaná spojka je taky často probíraná věc a ano, mnohým by se hodila. Je zde jedno jenže. jenže... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 25.9.2015
ESM je třeba světoznámý výrobce žacích lišt. Dodává lišty všem zase světoznámým výrobcům nejen komunální techniky a Vari. Omlouvám se, ale nečekal bych, že toto budu muset zde dokládat. Ještě jsem neuvedl, že mě u Vari dost chybí nesený rotavátor.... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 24.9.2015
Dobrá tedy. Třeba to BCS, ale když BCS tak jaký model je cenově srovnatelný s Vari? Taky jsem si při "pátrání" všilm, že většina tipů má pneu jen 10" a zdá se mi i menší světlá výška pod převodovkou, což zase bude asi znát při orbě. Zato nesený... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 23.9.2015
Nejen tady, ale i jinde čtu, proč Vari ne. Nemám potřebu to vyvracet, nebo se pouštět do polemik. Dovolím si použít vlastní hlavu. Co mě ale všude chybí je, co teda jiného, když ne Vari? Když někdo řekne "A" ať taky řekne "B".
Bunová sekačka, 23.9.2015
Já si dovolím konstatovat, že žádná "normální" sekačka a ani Vari prostě nemá výrobcem povolenou svahovou dostupnost 35°. Cokoli se stane v záruce nebude uznáno a to včetně poruch čtyřtaktního motoru. Ono totiž těch 35° už není řiť.
Vari, 11.9.2015
Motor Honda GXV 160 a GXV65 jedno jest. Označení 65 je označení Vari. Honda takový motor nezná. A vyšší výkon? Jo, když se zvednou otáčky na regulátoru, proč ne.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 23.8.2015
Ale -POZOR!!! Díval jsem se na tištěný katalog v pdf a jakási skica bubnové sekačky tam je, takže uvidíme. No a ta současná převodovka má nějaký náznak možnosti "vývodového hřídele"?
Pomožte s výběrem rotavátoru, 23.8.2015
To se nedá nic dělat, necháme se tedy překvapit.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 23.8.2015
Ten řetěz je vážně problém a že praská je i zde víc než jasný. Tady měli MS dva. Oboum řetěz praskl při vyorávání brambor i když každému jiný rok. "No, když to tady v poli rozdělám, půlku šroubků a matiček v hlině nenajdu z té nohy" řekl jeden. Tak... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 22.8.2015
Pokud by profi zemědělec založil svoji práci na Vari, Gondoni, BCS, Pasqualli a nebo nějakém jiném jednoosáku, asi by už dávno umřel hlady. Takto se to přece nedá dělit.  Z tuzemských výrobců jednoosáků ale není jen Vari, je zde MKS-60... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 20.8.2015
O kus víše jsem si postestl, že je škoda, že není nic aktivního k Hecht 7100 a odpověď byla v tom smyslu, jako by na Vari něco aktivího bylo. Já si myslím, že Vari má dostatek aktivního příslušenství na to, abych to nemusel nějak dál... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 19.8.2015
Jééé, 27.4. 2015 jsem zde založil téma k tomu to stroji a ptal se, zda nemá někdo nějaké zkušenosti. Ať se podělí. Téma tady je, ale nikdo se neozval a jak se zdá, jsou lidé, co teprve zkušenosti sbírají. Ten hecht má jednu nevýhodu - dky konstrukci,... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 18.8.2015
A zrovna v lokalitě Louny působí překupník. Neříkám, že to zrovna ten, co jste ho našel Vy, nevím o koho jde, ale i on už mění i lokality a tak je odhalitelný podle tel. čísla. Je třeba se tomu nějaký čas věnovat, aby člověk zjistil "kdo je dko".
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika