Příspěvky uživatele - 250.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhov, 11.7.2019 Obsahuje fotku
Prvni AQP jahoda. Chutove super.
Zahradní jezírko od píky, 11.7.2019 Obsahuje fotku
Zajimave informace. Jen doplnim, mame male jezirko z kaucukove folie, skladala se docela hrozne, protoze je kulate z pneumatiky od traktoru, tak pripomina skladanou sukni. Aktualne sme dokoncili projekt aquaponickeho skleniku, ve sklepe pod nim... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 5.7.2019
Krasa, todle ja nikdy nenatocim, protoze mi sibiraci hobluji dno. Jednou sem to zkousel, mam mobil co vydrzi i pobyt pod vodou, ale voda mi prehazuje kameru na predni. Nevedel sem, ze jedete taky v AQP, davame dohromady na FB nekomercni skupinu... celý příspěvek >
Z ceho udelat visnovku, 3.7.2019
Visnovku nedelame, ale z ovoce delame vino. Premeleme v mlynku (na vino), dosladime na 24 stupnu a nechame prirodne fermentovat. Po dokvaseni do nuly prelisujeme jako vino a pak se to konzumuje a je to vynikajici. Stoji to jen par kilo cukru.
Chov pstruhov, 29.6.2019 Obsahuje fotku
Testuju pomoci Velda Aqua Test Strips 6 in 1, je tam i test PH.  Na hranici mam tvrdost vody, ostatni je ok. S vodou z odstredivky zalivam.
Chov pstruhov, 28.6.2019
Taky zdravim, zatim se dari, tuky tuk, vcera vybehla teplota vody na skoro 27, ale kluci jsou jak draci. Nadelaji toho docela dost, zrovna vypoustim odstredivku, pak pruplach, delam to obden, takze ze 7000 litru vymenim obden asi 400 krome navic to... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 24.6.2019
Ryby mam od patku a docela me prekvapilo kolik exkrementu za den vyplodi. Vcera jsem odcerpaval kalovkou odstredivku a zda se, ze to budu muset delat obden. Dno rybiho bazenu je uplne ciste, stratifikacni proudeni funguje bezchybne. Ddocela mi mrzi... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 22.6.2019 Obsahuje fotku
10-15 sibirsky Nemuze byt vetsi rychlost proudeni nez projde cerpadlem, to je jasny. Nejsem na chovu ryb ani rostlinach nijak ani ekonomicky zavisly. Vsechno delam jen pro radost. Takze pockame na pripadnou katastrofu a pak se k ni budeme... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 22.6.2019
Jen doplnim, ze vzhledem ke konstrukci systemu to takto udelat nejde. Voda proste zastavit nejde, komorova filtrace musi byt o neco nize nez je hladina a pokud se vypne cerpadlo voda z filtrace pretece. Pokud by byla filtrace vyse, voda by zase... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 22.6.2019
Ja nevim proc resite moje ryby. Proste jsem zmenil rozhodnuti na jesetery. Neco si o nich nastudujte a uvidite, ze pro moje podminky chovui jsou proste lepsi
Chov pstruhov, 21.6.2019
Voda obiha uz pres dva tydny, teplota v bazenu je v techto hicech kolem 23 stupnu. Teplota je stabilnejsi nez v klasickych jezirkach, coz je dobre pro floru. Nezapomente ze je v obehu pres 7000 litru. Misto pstruhu mame jesetery.
Stěny jezírka ze ztraceného bednění, 20.6.2019
Prekladanim jsem nemyslel vazbu, ale to vyoseni pro oblouk. To zeslabi konstrukci ZB. Jak dal je na nejakem odbornikovi z mista, ne na kutilskou diskusi. Abych se tomu vyhnul, tak radsi vsechno predimenzuju. Vy to ZB jeste nemate... celý příspěvek >
Stěny jezírka ze ztraceného bednění, 18.6.2019
Tak to sem nechtel. Nadzemni bazeny nemaji 160 cm na vysku a hmotnost vody se rozklada stejnomerne v kruhu nebo s pridanou oporou.  Treba vam to folie udrzi ja nevim. Ale mate to jeste tim prekladanim zeslabene. Zrovna ted sem dostavel sklep s... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 18.6.2019
Tak to nevim. Na kazdem vstupu vody je maly pytlik jako od kulicek s trochou slepicincu. Je mozne ze to vyzivi. Jinak jen voda. SZ
Stěny jezírka ze ztraceného bednění, 17.6.2019
Pokud pouzijete flexibilni lepidlo tak se to odlupovat nebude, ale muzu vam slibit ze se s tim vyblbnete. Perlinku bych daval az po hrubem vyrovnani povrchu, do vetsich vrstev lepidla neco vmacknete treba starou dlazbu. Idealni by bylo mit nejakou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika