Příspěvky uživatele - 248.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kmen rozškrábaný od koček, 15.5.2015
Standardně máme po zahradě škrabadla z lískových větví. Cca 0,7 m dlouhá část 0,1 m tlusté větve se nesuší ve stodole, ale je k ní přibito polínko křížem a pohozeno na vhodném místě. Když mám ruce hodně špinavé, tak si na škrabadle odrobím špínu... celý příspěvek >
Kolik oleje do benzínu u dvoutaktu, 15.5.2015
5 l kanistr se míchá dobře, dáte 100 ml = 1 dl oleje do prázdného a dojedete k pumpě natankovat 4,9 až 5,0 litrů benzínu. Hůř se míchá 0,6 litrová nádržka do pily, když potřebujete právě jen občas právě jen jednu nádržku na pořez "hodinky... celý příspěvek >
Začínám s Bramborami, 13.5.2015
když jich je vylezlých min. 5% až zhruba 50% provádí se tzv. proorávka naslepo. A pak se nahrnuje ještě cca 2×.. Minimálně však je potřeba plochu záhonu s bramborami okopat...
Kanadská borůvka - neprospívá, 13.5.2015
je to i zrádné, protože plody jsou i indikátorem zdravotního stavu = přemokření či sucho se na nich projeví lépe než na listech. Pokud by je rostlina neuživila, spadly by samy (indikace nevhodného hnojiva apod.)
Kanadská borůvka - neprospívá, 13.5.2015
Moje zkušenost je opačná. Pro tak velké rostliny jak jste koupil je probírka plodů zbytečná, protože diferenciace pupenů pro probuzení výhonů vyrůstajících v patě keře již poroběhla a otrhání plodů nyní již rostlinu nepřiměje k větší tvorbě dalších... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 13.5.2015
Mně spíše fascinuje, jak se všichni bojí toho co jednou dali do pusy a prohnali vlastním trávicím ústrojím. Tedy proklatých "éček" (včetně třeba E169d). Problém proč se městské odpadní vody nepoužívají v zemědělství je ten, že kanalizační řády měst v... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 13.5.2015
Já bych měl obavu z rychlého dusíku. Z hnojiv jako síran amonný a fosforečnan amonný se uvolňuje cca 2 měsíce. Je to možná marketingový trik, ale mimo sypké formy může být totéž ve formě vodného koncentrátu pro pohodlné dávkování do zálivky. Dusík z... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 13.5.2015
Nevím proč hnojíte každý týden. Já dokonce praktikuji (či prosazuji), že borůvky se mají hnojit pouze jedenkrát ročně. Mějte na paměti, že to jsou rostliny vrchovištní, z oblastí s půdami mělkými a chudými na živiny. Z trojice NPK je P a K (fosfor a... celý příspěvek >
Jak zredukovat miscantus, který se rozrostl do keřu, 12.5.2015
Pokud J.f.K píše zaseknout, tak asi myslel, že ty oddenky (výběžky) plechem přesekne. Proto asi nemluvil o igelitu či OSB desce. Osobně bych spíše odryl na opačné straně než je keř pár "drnů"  o velikosti šířka rýče × šířka rýče, přenesl je... celý příspěvek >
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
Předvýjezdová kontrola je mi k prdu, když sklzím jablka v sadu a synek si hraje...  Jinak měkkou pneu pod 0,8 poznáte prostým kopnutím do pneu "protože nezní tak jak má a jen to pleskne". Při podhuštění pod 0,5 Vám ventilky po cca 100 m... celý příspěvek >
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
Mne už nic mimo dvou již zmíněných možností nenapadá.
Poznáte rostlinku?, 12.5.2015
varietu od bílého panašování přes žluté, zlaté, oranžové až k růžovému si dohledejte sama, ať netrápíte foťák pro věrné podání barev.
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
U dvouletého stroje s pětiletou zárukou má ještě originál obutí. Nevěřím, že by dva roky závada čekala, a pak se projevila z hodiny na hodinu.
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
souhlas, i takto se dá odzkoušet... kdekoliv a kdykoliv.
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
Konstatuji, že za ta léta praxe mám zkušenost s obojím. Jak s tím, že mi synek ukradl ventilek i s tím, že mi v roce 2006 praskla pružinka u TN z roku 1986, tak s tím, že mi synek přetočil volnoběžku do náhodné polohy... Prostě síly jak to táhne... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika