Příspěvky uživatele - 41.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdouloň obecná, 23.10.2014 Obsahuje fotku
Když chcete, aby jste měl červenú rosolovitú marmeládu. Postupujte dle níže uvedeného receptu, jak to dělám já už mnoho let. Recept je z jedné obci na Slovensku, kde je kdouloň v každé zahradě. Kdoule dobře umyjeme a neloupané i s jaderníky... celý příspěvek >
Jak zlepšit těžkou půdu?, 13.10.2014 Obsahuje fotku
Co se týče mrkve, tak letos nejlépe obstála Rubína. Výnos je úctyhodný. Pěkná byla i Jitka a Koloseum. Jitka je výrazně vyrovnaná, jedna jako druhá. S petrželí je to horší. Nejlépe je na tom Olomoucká, pak Orbis. Hanácká je letos... celý příspěvek >
Cukrová řepa, 10.10.2014 Obsahuje fotku
.
Cukrová řepa, 10.10.2014 Obsahuje fotku
.
Cukrová řepa, 10.10.2014 Obsahuje fotku
Letos cukrovka narostla do obřích rozměrů. Největší měla obvod 70 cm a délku 50 cm, hmotnost 7 kg.  Zhruba stejně velké byly ještě 3. Bude dost na oblíbené řepánky i pro blízké.
Příprava půdy před založením sadu, 6.10.2014
Na zelené hnojení je taky velmi dobrá Lupina. Má kůlový kořen, který proniká do 2 m hloubky.
Co vaše réva? (2014), 6.10.2014 Obsahuje fotku
.
Co vaše réva? (2014), 6.10.2014 Obsahuje fotku
Na jaře vypadala Rhea optimisticky. Ale přišel červenec, srpen a bylo vymalováno. Polovina hroznů šla do kompostu. Nejvíc škod způsobilo padlí a následně bíla hniloba.  Izabella si i letos zachovává svůj standard. Já ji moc nemusím, pěstují jí... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 5.10.2014 Obsahuje fotku
Česká odrůda daikonu na mě udělala dojem.  Roste velmi rychle a co je nejdůležitější chutná výtečně.. Černá ředkev je ještě malá a tahle má už 35 cm. Největší kousek měl 843 g.
Hnojení na podzim, 5.10.2014
Mám vyseto zelené hnojení, konkrétně svazenku, hořčici a řepku. Je už docela vysoké tak 40 cm. Chci půdu přihnojit fosforem. Uvažuji, že použiju Amofos. Ten dusík co obsahuje hnojivo, pomůže k lepšímu rozkladu biomasy. Na 1 m2 chci dát 4 g P, tak N... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 25.9.2014
Je to odrůda Isabella. Jde o amerického křížence - Vitis labrusca x Vitis vinifera.  Překáži mi tlustá a nakyslá slupka. Lepší mi přijde Catawba.
Co vaše réva? (2014), 24.9.2014 Obsahuje fotku
.
Co vaše réva? (2014), 24.9.2014 Obsahuje fotku
Asi tak polovinu střapců znehodnotila bíla hniloba. Ten pronikavý octový zápach je nesnesitelný.  Překvapila slovenská odrůda Kerťanka. Nevím co znamená slovo Kerťanka, ale i přes hustý hrozen zůstala bez poškození. 
Royal Glory a spol, 24.9.2014
Podle čeho tak usuzujete?
Děkanka robertova, 24.9.2014 Obsahuje fotku
Když jsem dnes přišel na zahradu, tak 2 plody byly na zemi. Zkusil jsem jak jsou na tom zbylé 2 plody, ale zůstaly mi v ruce. Čekal jsem, že ještě nějaký ten týden zůstanou na stromě. Jednotlivé plody z první úrody měly hmotnost 348g, 354g, 219g a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika