Příspěvky uživatele - 73.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Combi 53 SQ BW nebo Turbo 50 S, 29.4.2013
Dobrý den, 1400m2 - to je takový plácek... Osobně mám Stigu Turbo 53BW motorem Honda na ca 6000m2, a seče velmi dobře. Vámi zmínění výběr má motory jiného výrobcem, ale určitě budou srovnatelné a pro Vaše použití zcela dostatatečné. Na... celý příspěvek >
Křovinořezy Stiga, 29.4.2013
Dobrý den, zvažuji křovinořez na dokončovací práce okolo stromů, plotů a překážek - zkrátka tam, kam se nedostane sekačka. V cenové hladině okolo 5ti tis. mě zaujala dvojice od Stigy. SB33D a SB44D. Zdá se mi celkem slušný výkon, slušný... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 25.4.2013
Jak víte pane KUKY G.Smith mám pod poloskleníčkem.Loni mě namrzly (zapoměl jsem zaplachtovat jižní stranu).Jablka byla zřejmě vyzrálá, jadérka hnědá ale slupka měla pomerančový povrch (zřejmě důsledkem namrznutí plůdků 18.května což mohlo mít i vliv... celý příspěvek >
(Báječná) Bláhova oranžová reneta, 3.4.2013
Nazdar Petře, právě pro ten zmar co jsem loni prožil po 18.5 jsem si pořídil parafinové svíce.Když to nepropasu sám, neměl by se loňský rok opakovat.Nechci se dívat celý vegetační rok jenom na listí.Hrozně to ubíjí motivaci.Žádná tryzna, vyhlásil... celý příspěvek >
Je možnost zkusit švestku přeroubovat?, 12.3.2013
Pane Vysloužile, nemusím nic zdůvodňovat.Čtenář si udělá sám představu co jsem napsal a co jsem napsal údajně podle Vás. - Mičurin II
Štíhlé vřeteno, 4.3.2013
Pane mičurinec, fandím Vašemu nadšení ale pokud nemáte zkušenosti z pěstování štíhlého vřetene na jabloních tak to bych si sakra rozmyslel to zkoušet poprvé na hrušních (bujný růst).Já jsem k tomu odvahu nenašel.Raději jsem hrušeň(Lucasova)... celý příspěvek >
Neznáme jablko, 25.1.2013
Je to holandská odrůda ELSTAR (Golden Delicious x Ingrid Marie).Vůbec se nedivín kolegovi v jeho nadšení.Je úžasná.Tvarově po Goldenu a krásu pobrala po Ingrid.Pro porovnání vyhledejte vlákno "Coxova reneta (Cox´s Ogange Renette...)kde jsem umístil... celý příspěvek >
Aká je to odroda, 3.12.2012
Jablko č.1 - Florina Jablko č.2 - Akane Mičurin II
Mac Intosh a Lobo, 3.9.2012
Zdravím pánové.Letos si můžu o lahůdkách, které zmiňuje pan Petr jenom zdát.Sklidím tak akorát listí.Dvě palmety (Lobo a Banánové zimní) které přežily mrazy u zdi se sice snaží ale přemíra škůdců a málo ovoce z nich dělá terč.Asi z 40-ti kusů Lobo... celý příspěvek >
Lze ještě teď bojovat proti strupovitosti?, 18.6.2012
Pane Pal'o, teď jste mě dopálil.Nechte lidi zasáhnout, tak jak se svobodně rozhodli a jak to jejich pěstební poloha potřebuje.Buďte ujištěn, že to dělají v míře nezbytně nutné.Pan Vinšálek vyslyšel prozbu o radu a poskytl řešení které si sám dobře... celý příspěvek >
Vari - Jikov, 29.5.2012
Všechno může být pravda. Pokud je svíčka mokrá a dává jiskru a přesto motor nenaskočí, bývá často střižený klínek zapalování.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 4.5.2012
Pane PP, stačilo si přečíst můj předposlední příspěvek k tomuto tematu a nemusel jste psát zavádějící informace o Madexu. 1.prodává se též v balení 5 ml - cena 126 Kč 2.v mrazáku se dá skladovat několik let 3.používám 2 roky - účinnost výborná... celý příspěvek >
Opadávání jablek, 6.4.2012
Pane pokud necháte na stromě metrák jablek (údajně na 15-ti letém o čemž pochybuji)může následovat jediná situace.Strom je shodí-pud sebezáchovy.Jediné řešení je vzorná péče o stromy.Černý úhor, kypření,přísun živin (uleželý chlévský hnůj),probírka... celý příspěvek >
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 14.2.2012
Pane Kaněra 100% souhlas s Vaším příspěvkem.Přesně jste vystihl poměry na diskuzích tohoto webu.Profesionální rozbor od profesionála.Nyní se pomalu a nenápadně zabydluje další zavádějící názor (zvláště pro začátečníky) o jednoduchosti pěstování... celý příspěvek >
Dusíkaté vápno a brambory, 10.2.2012
Loni jsem tento způsob dezinfekce a přihnojení vyzkoušel na doporučení z měsíčníku Zahradkář.Na polovinu sadby jsem aplikoval dusíkáté vápno na hotové brázdy po zhutnění prknem.Na druhou polovinu při hotových brázdách před zhutněním.Výsledek... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika