Příspěvky uživatele - 187.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez meruňky podle literatury, 23.2.2016
Někdo řeže meruňky v době květu, jiný po sklizni, pěstitelé meruňek v tom nejsou zajedno. Výchovný řez na zapěstování korunky se ale provádí v předjaří stejně jako u jiných stromků. Osobně bych řezal nyní, o 2/3 na ven rostoucí očko. pokud má stromek... celý příspěvek >
Šestiletý smrček a zídka, 21.2.2016 Obsahuje fotku
Tak držím palce ať se dílo podaří      
Šestiletý smrček a zídka, 21.2.2016
Při prohlížení Vámi přiložené fotky je vidět zmíněná zídka a jezírko. Pokud připočtu neochotu ujímání jehlčnanů v této velikosti, přijde mi to jako mnoho práce s velmi nejistým výsledkem. Řešil bych to ufiknutím na vánoce, na vyhlédnuté místo vysadil... celý příspěvek >
Odstranění etiket a nálepek z lahví, 20.2.2016
Na tohle téma již diskuze svého času běžela   j.c.
Motorový postřikovač SOLO 434, 20.2.2016
Solo je v postřikovačích vždy dobrá volba. Funkčnost, spolehlivost. výdrž a dlouhodobě široká nabídka příslušenství. Prodlužovací nástavce, sortiment těsnění i trysky jsou k dostání i na 20let používané postřikovače. Ostatní už je jen výběr vhodného... celý příspěvek >
Modré brambory, 20.2.2016
Bramborova kaše z fialových brambor mne těžce neoslovila.  Řepu proháním přes odšťavňovač společně s pomerančem a jablky.
Motorový postřikovač SOLO 434, 19.2.2016
Mám od Stihl, jsem spokojen. Kvalitní jsou i Solo, momentálně myslím v akci. Cenově dostupnější třeba Hecht, neznám je. Výkon, / proud vzduchu / je nakrátko poměrně silný, na rybízy, ostružiny, růže a třeba i papriky mi 1/4 plynu obvykle... celý příspěvek >
Motorový postřikovač SOLO 434, 19.2.2016
27stromků není málo a pokud jste již vnitřně smířen s takovou investicí, minimálně zvažte pořízení rosiče.    Práce s rosičem odsypává zcela jinak, díky otočení listů naruby proudem vzduchu je zcela jiná i kvalita pokrytí listové plochy... celý příspěvek >
Motorová pila s elektrickým startérem, 19.2.2016
Snad máte i pravdu, ovšem jen do určitého výkonu (váhy) motoru stoje který má obsluha na postroji na sobě. Nejen toto je důvod, proč na praktiky jako je Standa při výběru podobných strojů dám. Mmch 4 mix vlastním a že bych se při práci s ním dusil... celý příspěvek >
Motorová pila s elektrickým startérem, 19.2.2016
Stihl 4-mix
Cibule ze semena, 18.2.2016
To asi ano, nicméně sám to takhle neumím.     j.c.
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 16.2.2016
Nejlépe nám vycházejí dlouhodobě Holmanovy okurky. Výsev obvykle řešíme tak, že koupíme 3 druhy semen, smíchámeje v misce dohromady a druhovou směs sejem do řádku. Velmi dobře vzcházejí, úroda bývá vysoká, nehořknou ani přerostlé plody, které pak... celý příspěvek >
Zelenina která se nemusí zalévat?, 16.2.2016
...  kukuřice ...
Zelenina která se nemusí zalévat?, 15.2.2016
...   křen, mrkev, petržel, celer, kadeřavá petrželka, jarní cibulka, červená řepa,...
Papriky - klíčivost semen, 14.2.2016
Zeleninové Slovakia snad 100%, Rubinova - bída, zatím snad ani ne 30 %. Chilli Jalahot 100%, Moruga prozatím čistá 0. Dnes jsme dokupovali další semínka. Vždy když otvírám barevný sáček s pidisáčkem uvnitř z kterého vysypu 15 semen, vržu... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika