Příspěvky uživatele - 66.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt a rybíz 2017, 18.6.2017
Pro JG: Jak jsem se tady na fóru dočetl, kříženci a mutanti angreštu vznikají poměrně často. Já jsem měl na této studené zahradě jen dva druhy angreštů. Jeden silně trnitý s menšími žlutozelenými bobulemi a jeden téměř beztrnný s... celý příspěvek >
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 18.6.2017 Obsahuje fotku
Komule mi už kvete. Škoda, že mi ještě nekvetou ostatní barvy
Pravokořenné stromy, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Takhle dnes vypadá přestárlý původní strom. Asi by chtěl trochu prořezat, pokud se to smí.  Díval jsem se i z blízka, ale pouhým okem zatím nevidím ani stopy po kalichu nebo po plodech. Chce to lepší... celý příspěvek >
Plody cukiny, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Na Vysočině mám zatím jen květy. Stejné rostliny na Balkáně mi produkují denně 3 až 7 plodů. Písek a černozem asi nebudou stejně výživné, ikdyž se pohnojí a zalijí. I těch 6 rovnoběžek je znát.  
Nejranější odrůdy meruněk, 16.6.2017 Obsahuje fotku
Pokud máte pod (nezmrzlou) meruňkou dlažbu nebo beton, dejte si tam v předstihu seno nebo plachtu. Je jich škoda.
Světlušky 2017, 16.6.2017
Na třebíčsku létají světlušky nejen v červnu, ale i koncem srpna. Teď nevím, jestli je to jedna vlna nebo dvě samostatné a ani jestli náhodou nejde o dva různé druhy(?).
Zachráním smrk ještě nějak prosím?, 27.5.2017 Obsahuje fotku
Něco na odlehčení: Při obhlídce svého omrzlého ořešáku (v 520 m) jsem si všiml nedalekých "nemocných" smrčků. Až po chvíli jsem si všiml, že ve výběhu jsou taky ovečky...
Melounoviště 2012, 25.5.2017 Obsahuje fotku
Díval jsem se na loňské fotky (nevhodný postup - léto 2016). Pokud tam chcete mít přístup na zalévání a pletí, musí být ty rozteče rozumnější, tj. větší. V opačném případě musíte rostliny významně zakrátit nebo vyvázat (tyčkový meloun). Na třetí... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 25.5.2017
Chystám se je sázet v nejbližších dnech podobně. V kelímcích mám po dvou rostlinkách, blízko sebe. Budu však sázet jen jednu řadu, protože mi zalévané rostliny (červené melouny) v loňském roce vyhnaly až čtyřmetrové výhony. Na poli v teplé oblasti... celý příspěvek >
Broskvoň probírka plodů, 25.5.2017
Výška není měřítko. Pokud máte na jeden plod 20 listů, nechal bych je všechny.  Mimmo
Hrušeň - choroba, škůdce, 7.5.2017
IH: děkuji, ještě jsem se s tím nesetkal. Snad to nějak oberu zatím bez chemie.
Juglans regia 2017 - už máte také sklizeno?, 7.5.2017 Obsahuje fotku
Já mám díky nadmořské výšce 520 m a souvisejícímu pozdějšímu rašení i vysokému vzrůstu stromu namrzlé jen některé výhonky na spodních větvích. Věřím, že za 5 týdnů nafotím to co dnes na Balkáně.
Hrušeň - choroba, škůdce, 7.5.2017 Obsahuje fotku
A jaký je toto parazit na hrušce (480m.n.m.)?
Odrůdy pro n.v. kolem 500m nad mořem, 7.5.2017
Velkopavlovická u bratra na Vysočině v 480 m měla letos přes tisíc květů. To je obvyklé. Má však stále asi 300 zelených plůdků. Divné. V loňském roce dostala žlutou kartu a nebyla proto ani chemicky ošetřena. Pod stromem jsou namrzlé maliny a opodál... celý příspěvek >
Náprava sloupcovité jablone, 6.5.2017 Obsahuje fotku
Třímetrové sloupovky už kvetou.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika