Příspěvky uživatele - 54.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskyňa 370 m.n.m, 25.8.2015
Bydlím v Beskydech 400 mnm, v mrazové kotlině. Z broskvoňových mám: Radhaven – ještě nerodil, Krasavu – taky ještě nerodila, Saturn – výborná úrodnost i chuť, Flaterina – nektarinka plochá, letos měla několik plodů, Cling Vulkán – výborná... celý příspěvek >
Hrušeň jako konference, ale zimní, 5.3.2015
Concorde (konkord) Jeden z rodičů je Konference a vizuálně je skoro k nerozeznání. Chutí také.  Pavel
Nemoc hrušně, 11.6.2014
aha, to by mě nenapadlo, děkuji.
Nemoc hrušně, 10.6.2014 Obsahuje fotku
Mohu rovněž poprosit o radu zkušenější pěstitelé. Hrušeň má asi 4 roky, poprvé létos kvetla a zůstaly asi 3 plody, které zmizely neznámo kde. Na listech se mi objevila rez (už i loni),ale co nedokážu identifikovat je černání listů. Hledám na netu i v... celý příspěvek >
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 10.2.2014
Tady jsou profesionálové - Rodenator - Burrowing Pest Control . To musím mít 
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 8.2.2014
Jen pro informaci, ta naše mačka má každým rokem minimálně 4 mladé. Takže zájemci hlaste se , ale ne všichni najednou!
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 6.2.2014
Ještě k kočkám. Mám 60 arů pozemek kde krtinec nenajdete. Mám ale také třetí generací koček, které se specializují na krtky. Proč, to nevím, ale je to tak. Tady je něco, nad čím byste se mohli zamyslet. Nedělal jsem to, ale je to zajímavé. Znám... celý příspěvek >
Výluh z kopřiv, 31.10.2013
"jestli to dobře chápu mohu tím hnojit i račata, okurky, pariky v plodu?a vystačí bohatě toto hnojio nebo je dobré si něco ještě přikoupit na lepší růst?má to cenu?" Ano, chápete to správně, je to výborné hnojivo a nemusíte se omezovat jen na... celý příspěvek >
Plodový myrobalán, 4.10.2013
Na vaší fotce Ivane z okénka, by mohla být slovenská odrůda Klaret.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 2.10.2013
Stopky zasychají snad u melounů, ale u dýni jsou čerstvé. Ještě s nich může kapat voda.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 1.10.2013
Mezi "tými fúrikmi" jsou "Orange". Píšu proto v uvozovkách, protože jsem je vůbec nesadil. Vyrostly na kompostu, kde byla jedna shnilá vyhozená v zimě. Není to už čisté křížení, a proto jsou béžové a ne oranžové. Jinak jsme sadili jen Melonette ... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 30.9.2013 Obsahuje fotku
Takhle jsem "dopadl" s Lungama letos. 14 ks. A v červnu se zdálo, že letos nebudou žádné.
Identifikacia odrody I, 23.8.2013
A nemohl by to být St. Julien?
Identifikacia odrody I, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Taky bych měl jednu k identifikaci. Nedopatřením mi vyrostla asi podnožová odrůda švestky. Letos zarodila a tak zjišťuji o jakou podnož se jedná. Ovoce jsou velikosti planého myrobalánu, ale jsou modré. Strom silně podrůstá. Je to stará odrůda,... celý příspěvek >
Rady na zacatek pestovani, 1.3.2013
Zatím mám zkušenost pouze s výsevem stévie.Kterou jsem vysel na normální výsevní substrát a přikryl mikrotenovou folií.Semenčky jsem už přepikýroval a zatím rostou.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika