Příspěvky uživatele - 33.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.5.2013 Obsahuje fotku
Chtel bychs e taky pochlubit.
Hustý trávník - co s tím?, 9.5.2013
Dobrý den, zkuste připojit nějaké pěkné foto. Díky.
Hustý trávník - co s tím?, 3.5.2013
Dobrý den. Vertikutaci travnik pročešete, ale určitě nebude řidší, spíš naopak. Za dva týdny to ani nepoznáte. Určitě se ale pročistí od stařiny, která může vadit při sekání. Vidím to spíš na tupou sekačku, nebo prostě slabý výkon. Vámi uváděnou... celý příspěvek >
Trávník zničený divokými prasaty, 29.4.2013
Ta zahrad vypadá děsně . Přemýšlel bych o osmičce kari síti do betonu. Případně s elektrikou.
Jakou travní směs vybrat?, 25.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. vyzkoušel jsem na své malé ploše několik travních směsí, mám tam zastíněné a vyloženě sluneční plochy. Ale nejhezčí a nejkvalitnější trávník mám kupodivu tam, kde jsem to nejmíň čekal. Vysel jsem travní směs do sucha od jedné české... celý příspěvek >
Jak vychovat palmetu, 4.4.2013
Děkuji za radu. Mám tam celkem 3 dráty. Ty hlavní větve jsem prozatím sklopil na spodní patro. Je tam jedna nebo dvě větvičky, které by mohly snad časem utvořit teminál. Je to ale odhadem tak práce (zábava ) na 10 let. Nevadí, nespěchám... Díky.... celý příspěvek >
Jak vychovat palmetu, 29.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Přede dvěma lety jsem zasadil tento stromek. Jedná se o odrůdu Angold. Jelikož mám úzkou zahrádku, chci si ji vychovat jako palmetu, ale tento stromek měl dvě boční větve bez terminálu. Chci se odborníků zeptat, jak by z toho šla... celý příspěvek >
Založení okrasné zahrady - čím oddělit od trávníku?, 7.11.2012
Dobrý den. Oddělil bych okrajem z dlažebních kostek 10*10cm, nebo se dělaji betonové parkety šířky 10-12cm (něco jako zámková dlažba). Když budete tam mít tento okraj, bude se vám sekat dobře i vřetenovou sekačkou. Možná bych ještě předtím do... celý příspěvek >
PH půdy - jak snížit?, 8.10.2012
Dobrý den. Mám založený trávník na půdě, kde jsme zjistili je vyšší PH, je tedy zásaditá. (byla tam asi stavební suť, nebo tak něco). Dle dostupných informací má trávník radši mírně kyselou půdu. Chci se zeptat, jestli je možné nějak postupně... celý příspěvek >
Co je to za dřevokaznou houbičku?, 17.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Objevil jsem při obrývání záhonku v mulčovací kůře prorostlou tuhle houbičku. Je velká cca 1,5cm. Nevíte někdo o co se jedná? Miroslav.
Pokojovka do tmave chodby, 31.1.2012
A je Zamioculcas jedovatá?
Založení trávníku, 24.10.2011
Zdravím, Terén se dá doplnit kdykoliv, ale já bych byl trpělivý a chvíli počkal. Pokud je půda nakypřená čerstvě, bude si nějakou chvíli sedat. Počkal bych, až bude trávník přiměřeně vzrostlý a pak bych ho posekal a prohlubně doplnil prosátou... celý příspěvek >
Copak je tohle? k cemu to slouzi?, 12.10.2011
Dobrý den. Tak tohle mi připomíná obkladačky na podezdívky, zvané "gabřinec". Meli jsme to na baráku.
Ujíždí nám zahrada, 15.9.2011
Nafotit důkladně a zkusit oslovit nějakou geotechnickou firmu. Geotec a.s., nebo Unigeo, Arcadis, případně někoho z VUT, nebo CVUT, kde se tim určitě taky zabyvaji a oni Vam něco navrhnou. Dratokoše se daji udělat i docela vysoko, ale je to tim padem... celý příspěvek >
Žloutnutí a řídnutí trávníku, 15.9.2011
Rez korunkatá.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika