Příspěvky uživatele - 168.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora), 24.5.2016
Také já jsem letos dopadl bídně. Z krásně odkvetlého vysokokmenu Charneuské a Williamsovy nebude prakticky vůbec nic. O to víc mě to mrzí, když ani vloni nebyla úroda stoprocentní. Proti plodomorce jsem dosud nikdy nemusel zasahovat. Takže příští rok... celý příspěvek >
Kadeřavost v květnu, 24.5.2016
patnáct let jsem stříkal sousedům broskvoně a neměl jsem problém. Když jsem službu nabízel i letos, sdělili mi, že už mají ošetřeno. Teď se jejich broskvoně topí v kadeřavosti, nic s tím nedělají a já na svých otrhávám stále další a další napadené... celý příspěvek >
Meruňkový roub vadne, 24.5.2016
Vylomil bych výhony pod místem srůstu.
Pravost prodávaných odrůd/ kód pěstitele, 17.5.2016
Ano. Přesto už žádnou broskvoň z e-shopu.
Mráz - malé plůdky broskvoní, 17.5.2016
Naprosto souhlasím. Prozatím jsem broskvoně proti monílii neošetřoval, pouze meruňku, ale letos těch uschlých větviček bylo nějak více, nejvíc na Earliglo. Mohu potvrdit, protože úroda jinak bude rozumná, že se nejednalo v mém případě o poškození... celý příspěvek >
Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 17.5.2016 Obsahuje fotku
Po třech týdnech je asi 150 salátů pryč a zbývá jen rané zelí a raný květák.
Pravost prodávaných odrůd/ kód pěstitele, 17.5.2016
Poprvé jsem letos na jaře koupil broskvoně přes e-shop. Abych nekupoval jen jeden stromek, vzal jsem 3ks. Jeden, se zaschlými očky, jsem po měsíci reklamoval s tvrzením, že se určitě musí jednat o stromek vykopaný už na podzim. Bylo mi to potvrzeno... celý příspěvek >
Broskyne so zvonk. kvetmi, 2.5.2016
Hmm, tak to jste mimo. Tazatel by chtěl zjistit, které odrůdy v současném sortimentu jsou s květem zvonkovitého a které s květem miskovitého tvaru. Logicky proto, že v okrajových oblastech mají odrůdy se zvonkovitým typem květu větší šanci přežít bez... celý příspěvek >
Calypso, 27.4.2016
To ovšem záleží na tom odkud jste a jaké odrůdy slivoní pěstujete. Já ještě plůdky na slivoních nemám, a to ani na nejraněji kvetoucích. Později kvetoucí slivoně a ve vyšší nadm. výšce teprve začínají kvést. Navíc slivoně nejsou tak choulostivé jako... celý příspěvek >
Choroba sazenic rajčat?, 27.4.2016
Mě také připadají sazenice v pořádku. Nemůžete přeci chtít, abyste za oknem měl sazenice jako v plně vybaveném klimatizovaném skleníku. Postřik proti molicím a sviluškám byl asi zbytečný, obvykle se v tuto dobu na sazenicích rajčat nevyskytují a ani... celý příspěvek >
Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 25.4.2016 Obsahuje fotku
Květák s raným zelím mezi saláty ve skleníku.
Jarne mraziky 2016, 22.4.2016
To bude záležet především na tom, zda bude v místě k ránu oblačnost nebo jasno. Zda bude vát vítr nebo bude bezvětří. Při jasné obloze, za bezvětří a v údolích mráz pravděpodobně bude.
Jak zachránit sazeničky rajčat?, 12.4.2016
No ale v poslední době užívám výhradně průhledné kelímky, ve kterých se dá dobře pozorovat rozvoj kořínků a jejich stav a dá se zjistit i případné přelití rostlin.
Jak zachránit sazeničky rajčat?, 12.4.2016
Pro S.P.: Také pěstuju rajčata v kelímcích bez děr, jako tazatelka a nevidím v tom dobrých 20 let problém.
Sadba kapusty a kadeřávku, 5.4.2016
Dávat rané košťáloviny na záhon v květnu mi připadne dost pozdě. Já už je mám týden venku a do začátku července musí být všechno pryč. Pak po nich půjde ještě červená řepa. Ve skleníku je to samozřejmě trochu problém, ale i to se dá vyřešit.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika