Příspěvky uživatele - 221.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablko Red Devil, 5.4.2013 Obsahuje fotku
V Německu se pěstují i jiné odrůdy. Obr. jsou z výstavy v Ambergu.
"Štrůdlové jablko" - jaké odrůda?, 5.4.2013 Obsahuje fotku
Přidám ještě Antonovku z jedné výstavy. 
Čačanski šećer, 3.4.2013 Obsahuje fotku
Nemáte někdo představu o jakou odrůdu jde? Na webu stanice v Čačaku je text Čačanski šećer Stvorena je ukrštanjem Agen 707 x Pacific 1961. godine. Priznata je za sortu 1975. Ale nic víc. Jen obrázek.
Stará červená letní jabloň, 26.3.2013 Obsahuje fotku
Jestli to zraje dříve už v červenci, v době, kdy je Průsvitné, mohl by to být Stark Earliest. V téhle barvě jsem ho míval v koruně stromu. I když na osluněné straně mívá víc červeně.   Ono to vylezlo tak dole - je to... celý příspěvek >
Kde sehnat broskvoň Catharinu (NJC 83)?, 19.3.2013
Jakou barvu mají jiné tvrdky nevím, tohle je opravdu shoda náhod, že známí od Prahy je přivezli a že jsem jel za týden do Olomouce, tak jsem je měl ještě v paměti. Když jsem tu Katerínu viděl, zeptal jsem se na ní. Do vyšších poloh se... celý příspěvek >
Kde sehnat broskvoň Catharinu (NJC 83)?, 18.3.2013 Obsahuje fotku
Nějak jsem to nezvládl, špatně jsem to uložil. Myslím si, že ta Katarína bude nejspíše nejspíše počeštěná Catherina. Ještě jsem chtěl připojit dvě fotky, náladovky z Olomouce z loňska.
Kde sehnat broskvoň Catharinu (NJC 83)?, 18.3.2013 Obsahuje fotku
Několik let jsme od známých slyšel o tom, že mají od nějakého zahradníka broskvomeruňku. Je prý uvnitř nádherně žlutá, skvěle chutná. Vloni mi ji nafotili bez plodů. Byla to podle listů broskvoň. Letos jsem konečně dostal pár plodů. Cling, opravdu... celý příspěvek >
Ulehla vyklicena rajcata, 14.3.2013
Jestli jste je měl celou dobu v pařníčku bez většího větrání (vysoká vzdušná vlhkost, relelativně málo světla a vzduch bez pohybu - výška 5-8 cm a jen děložní lístky - já ty rostlinky mívám utaženější, menší a už začínají strkat první pravý... celý příspěvek >
Malina Polka, 14.3.2013
      Polka se moc nerozrůstá, nebo jen velmi pomalu, nedělá mnoho odnoží, spíše tvoří něco jako keř. Nevím jestli jen u mě, ale z jednoho výhonu jsou za dva roky dva, další přirostl zase jen jeden pěkný, za čtyři... celý příspěvek >
Jahody a květopas, 12.3.2013
Květopasa si nemusíte nosit se sadbou, ten přiletí z okolí (třeba z okraje lesa, pole) sám, hostuje i malinách, ostružinách. Zejména vyhledává odrůdu Karmen, teprve pak ostatní. Zajímavé je to, že jste si přinesl háďátko jahodníkové, je to... celý příspěvek >
Blanické odrudy, 12.3.2013
Nejspíše materiál, který šlechtí pan Kumšta, který teď bydlí ve Voticích a má v povolených odrůdách například Blaník, Vltava, Tábor, Fenix, Petra, Fany... (něco registrované, něco v CAC materálu). 
Kroucení listů u rajčat - proč?, 11.3.2013
Příčiny svinování listů mohou být: nedostatek vody v půdě, ale i přemokření, nadbytek dusíku nebo draslíku, zejména ale silné a náhlé odlistění a kolísání mezi denními a nočními teplotami. (Rod Knihovnička zahrádkáře Rajčata) Roundup je... celý příspěvek >
Marhuľa málo kvitne, 7.3.2013
Dost záleží na podnoži. Jestli to byly semenáče myrobalánu, nebo nějaké vegetativně množené. Pokud máte pocit, že je to v hnojení, přichází v úvahu první způsob řešení: Ten superfosfát na jaře už násadě letošních květů nepomůže. Musí být v... celý příspěvek >
Jakou odrudu jahod na balkon?, 7.3.2013
  V truhlíku dobře roste a plodí i Everest. Plodí (idalší odrůdy) i na nových odnožích, i když je necháte jen viset (lepší je nechat je zakořenit). Velkoplodé jahody takto pěstované jsou náročné na vodu a živiny, mají raději vlhčí vzduch,... celý příspěvek >
Pnoucí hrách, 4.3.2013
Dostal jsem před pár lety semena "kanadského" hrachu, který měl velké lusky i hrášky a šplhal hodně vysoko. Ale raději má nižší a raný Okar nebo Juno. Alderman je vyšší, možná 150 cm, ale plodí o 14 dnů déle než ty dva.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika