Příspěvky uživatele - 88.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TopTaste?, 12.9.2013 Obsahuje fotku
Ano příjemně sladká, šťavnatá,s menší kyselinkou-je dobrá, ale ty kyselinky trochu chybí.Proto v tuto dobu dávám přednost Čačanské rodné, které naopak nic nechybí-jen trochu menší zralost oproti Toptastu.To zasychání u stopky jsem loni zaznamenal... celý příspěvek >
Isolda, 12.9.2013 Obsahuje fotku
Isoldu jsem obral asi před deseti dny, protože už začala opadávat.Sklizené plody uložené v bedýnce pod přístřeškem v těchto dnech krásně dozrály do chutné podoby.Jen té červené barvy moc nepobraly.Cením si na ovoci, a to neplatí jen o těchto... celý příspěvek >
Průzkumný dotaz, 11.9.2013
Máte to trochu pomotané...Protivit se panubohu také nelze tak to tak musíme bráti...a proč, když v JEHO existenci nevěříte.Proč se ohánět dodržováním Božích přikázání, když pak na jiném místě o JĚHO existenci pochybujete... tak jaké pak dodržování...... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 9.9.2013
přesije, přeseje přes síto, a přecedí přes "duršlok"
Série Top, 9.9.2013
Taky průběžně ochutnávám padané Toptasty ze dvou stromků odlišného původu, ale stejných vlastností,tudíš se o záměnu za jinou odrůdu nekoná.Já jsem naopak očekával tu deklarovanou přeslazenost, která se ale nekonala(zatím).Plody byly obyčejně sladké,... celý příspěvek >
Jak a kdy stříhat, 6.9.2013
Mám zato, že vidím troják, ale mohu se mýlit, z jiného pohledu to bude vypadat jinak.Kdyby majitel přesto trval na nějaké změně, mohl by se podpořit prostřední výhon na úkor zbývajících dvou, které by se utlumily v růstu sesazením na níže položené... celý příspěvek >
Jak a kdy stříhat, 6.9.2013
Zapěstované stromky třešně v pozdějších létech není nutné řezat-tvoří přirozené koruny.Ani Váše třešeň s kompaktní korunkou to nevyžaduje.U třešní, tak jako u jiných mladých stromků je třeba pamatovat na výchovný řez v prvních létech na... celý příspěvek >
Nemoc, 6.9.2013
Mám zato, že se na té hrušni usadila rez hrušňová. Prevence: Dodržení izolační vzdálenosti mezi hrušněmi a jalovců 150–200 m. Vhodnou prevencí je i výběr rezistentních odrůd a kultivarů hrušně. Ošetření při výskytu: Je možné použít... celý příspěvek >
Odrůdová banka, očkování, stromek vlastní výroby, 6.9.2013 Obsahuje fotku
Před dvěma roky,po zimě zašel mladý stromek broskvoně,  byl rok na stanovišti, a tedy byl dobře zakořeněný.Pak během léta obrazilo několik výhonů z podnože, tak jsem je nechal růst s tím, že tam později nějakou odrůdu šoupnu. Letos se mi... celý příspěvek >
Bellamira - opylovače, 6.9.2013
Ale účet se bude dělat až ve zralosti. Tak to máte pravdu pane Miloši, a jistě by bylo vhodnější počkat na konec září, a pak udělat nějaké závěry.Ona Vám neuteče nebojte se, počká,údajně nepadá, a vydrží dlouho na stromě.Viděl jsem takové, měly... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 4.9.2013
Kvitnucí růže mě až tak nezajímají, pokud ovšem na nich později nenaroste modrá švestka,což není až tak časté, málokdy se to stává.Jinak si myslím, že Gabrovská není z těch, které by vyžadovaly extra víc tepla.Je to švestka do nepohody.Septembrových... celý příspěvek >
Topfive, 4.9.2013 Obsahuje fotku
Panu Milanu Fialovi sice dozrály plody o mnoho dní dříve, a vykázaly překvapivě vysokou hladinu cukrů v plodech, ale já zatím nejsem spokojen s mírnou fází aromatických látek v dozrávajících plodech.Včera některé opadly ze stromů, proto jsem je... celý příspěvek >
Na čem si v tuto dobu nejvíce pochutnáváte na zahradě?, 4.9.2013
Ano, naše kladné ohodnocení nových odrůd bývá obrazem potvrzujícím jak dobře jsme v nedávné době nakoupili.Jenže letošní první plody Topfive sice vykazují vysokou hladinu cukrů v plodech, ale zatím mají méně aromatických látek, než v tuto dobu... celý příspěvek >
Na čem si v tuto dobu nejvíce pochutnáváte na zahradě?, 3.9.2013
Letošní ovocná sezona je v dozrávání ovoce ve velkém skluzu.Na různém ovoci se to projeví v různé délce spoždění.Například teprve nyní jsem obral ještě zelenkavé plody hrušně Isoldy, které měly být vhodné ke sklizni začátkem srpna.Ještě ke konzumu... celý příspěvek >
Myší díry, 1.9.2013
Proč to chcete vědět?Že by z důvodů výběru vhodných granulek k hubení?Na trhu je hodně přípravků, které jsou vhodné k hubení pro většinu hlodavců, ale pro hryzce toho výběru moc není.V minulosti jsem koupil přípravek Norat ATG, který byl vyroben i... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika