Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze teď zroundupovat pýr?, 1.3.2014
V době vegetačního klidu nelze. To byste musel mít zásoby přípravků typu Sys Ramex nebo Sys Omnidel, které jsou však dávno zakázané. Pýr zlikvidujete spolehlivě ve dvouděložných Targou super, nebo Panterou. Používal jsem i Agil, ale vzhledem k ceně a... celý příspěvek >
Reže sa uz vo velkom, 1.3.2014
Vidíte pane KUKY, řezat révu jsem se nikdy nenaučil. Možná proto, že mi to nic neříkalo a toje  "handicap" se kterým se někdy setkávám při řezu zákazníkům. Potom platí pravidlo "z hrušky dolů" a na rovinu jim sdělím, že víno řezat neumím, ale... celý příspěvek >
Reže sa uz vo velkom, 1.3.2014
Nemáte důvod, abyste se cítil dlužníkem. Je to v naší branži taková samozřejmost, že pomáháme jeden druhému. Když jsem byl mladý uchál, pomohla mi veličina našeho ovocnářství-Antonín Dvořák v Těchobuzicích, a na to se nezapomíná.Dnes se snažím, o... celý příspěvek >
Roubování, 1.3.2014
Toto plodí špatná osvěta. Při Forketu zahoďte žiletku a používejte jan dobrý očkovák. Žiletka je vhodná při roubování angreštů za zelena. Hlavně prosím Vás neposlouchejte nepodložené (doporučené) postupy typu -jedna paní povídala. Radši si v... celý příspěvek >
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 1.3.2014
Zapomněl jsem dodat, že je to řez na vnitřní očko a dá se použít až 3x za sezonu pro zapěstování koruny. Wendy
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 1.3.2014
Jak upravit korunu meruňky Bergeron? Měl byste zachovat přirozený růst této odrůdy. Základem řezu je že každá nodrůda má svůj přirozený habitus koruny. Pokud se budeme snažit toto změnit, bude to jen k neprospěchu. Navrhoval bych Šittův řez, nebo... celý příspěvek >
Reže sa uz vo velkom, 1.3.2014
K hostu 178.235-nevím, co myslíte zmechanizovaným řezem plantáží. Představte si 100ha jabloní, které se řežou ručně pomocí nůžek, pákových nůžek, ručních pilek a max. motorových jednoruček. Je to nepochpitelné? Ale přesto je to pravda a brigádníci... celý příspěvek >
Reže sa uz vo velkom, 1.3.2014
Reže sa už vo velkom Pane Rostislave, my řežem od prosince, jabloně už budou, zbývají meruňky ve starém sadu a nakonec broskvoně. Ty třeba až ve květu. Mladé sady počkají až po narašení. Pokud budete mít zájem, možná tam budu mít dva... celý příspěvek >
Roubování, 1.3.2014
Roubování Síla kmínku 15mm není problém. Silný roub a anglická kopulace to vyřeší. Pokud bych chtěl očkovat na bdící očko, použil bych CHIP BUDDINK-zlepšený Forket, ale ve větším množství po obvodu. Wendy
Vadí tůje hrušni, 28.2.2014
Je to jako ve filmu "Jáchyme hoď ho do stroje". Jalovce nebrat!!! Wendy
Vadí tůje hrušni, 27.2.2014
Ještě jednou. Jak dopadla očka? Wendy
Roubování, 27.2.2014
Roubování Jak je kmínek silný. Průměr v mm. Wendy
Vadí tůje hrušni, 27.2.2014
Dobrá otázka- jaká je to sorta a na jaké podnoži. Na semenáči můžete mít problémy s uchycením, proto je zpočátku dobrá pravidelná zálivka, nebo použít pod každý stromek min. 5 gr. Agrisorbu, který drží vodu. Až se Vám stromek na semenáči "rozjede",... celý příspěvek >
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 27.2.2014
Jak upravit korunu meruňky Bergeron? Nechtěl jsem na toto reagovat, ale paní Lída má pravdu. Bohužel jsem se ve spoustě případů setkal u peckovin s vyříznutým zerminálem již ve školce. Letos počátkem ledna dokonce v podniku, který pěstuje meruňky... celý příspěvek >
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 22.2.2014
Pokud znáte dodavatele stromku, jeďte k němu, chytněte ho za  ---, a praštěte s ním někde. Samozřejmě lze stromek znovu zapěstovat, ale ztratíte minimálně 2 roky. Je třeba si dávat pozor na to, co kupujete.  Wendy
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika