Příspěvky uživatele - 93.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 24.2.2014
treba nam to tu Ivo trochu vysvetli co je tedy zač, mozna je to nejake novošlechtění a má jen číselné pojmenování a je těsně před pojmenováním, ale asi to skutecne vypada na Valdo
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 24.2.2014
nikoliv, tato sorta tam není, vzadu se pise, ze to je oranzova odruda, ale jake nese jmeno to se nikde neuvadí...
Rajče Torino, 24.2.2014
je to prumer, ale jestli bych to vzal v rámci ČR jakožto červené velké tyčkové tak lepší odrůda tu asi ani není
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 22.2.2014
Tak jsem ted koukal na Kiotto a na to, ze to neni nejranejsi odruda tak je to hruza, ze uz ted jsou videt poupata
Rajče Albertovské žluté?, 22.2.2014
stále trochu premyslim jakou odrudu zlutych tyckovych rajcat dale pestovat, zatím to vyhrává Citrína, alias Citronové (Zlatavu také ale tu nehodnotím jako žluté).Albertovské mělo dle mě příliš malé plody a tak jsem tuto odrůdu vyřadil, možná na... celý příspěvek >
Rajče Duo, 22.2.2014
jediné strakaté rajče, které i nadále pěstuji je Green Zebra
Rajče Duo, 22.2.2014
já měl onehdá odrůdu Tigerella a už ji nepěstuji - podobná velice Duo, menší, ale hlavně velmi měkké plody, musely se sbírat sotva zčervenaly, jinak byly na bláto a chuť vodová nijaká
Rajčata pro sezónu 2014, 21.2.2014
tak hlavně se jedná o determinantní, tedy kerickovou odrudu-jedno a totéž, i když je teda hodně bujná a asi by šla pěstovat jako tyčková na dva výhony, jenže pak je nižší uroda, osobně si myslim, že je to velice plodná odrůda, ale jiz ji pestovat... celý příspěvek >
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 21.2.2014
v,,chytrém´´ kalendáři od Semo se píše, že obd týden je vhodná doba s výsevem hrachu, že klíčí už při 1st.
Kdy plánujete letos stříhat víno?, 20.2.2014
já dnes pro zmenu rezal stare hrusne a řez révy nechám na následující týden, nicméně řezat mohu klidně i v žabkách, neboť takové sucho v únoru opravdu nepamatuji
Výsev kedlubny, 20.2.2014
no pokud ji máte odzkoušenou tak to je prima, protože samotné Semo, právě píše, že je polní...: Osvědčená výnosná odrůda bílé brukve pro polní ranou výsadbu s vysokou odolností proti vybíhání do květu
Výsev kedlubny, 20.2.2014
Nezkoušel tu někdo prosím pěstovat pro jarní rychlení ve fóliáku bílou brukev Moravia, píše se, že je vhodná na jarní výsadbu, jen nevím, zda ji lze i takto rychlit... díky
Okurkové mini melounky aneb cucamelons, 20.2.2014
i já jsem z podobnych veci jiz vyleceny, zajimavy to je, ale delat tomu konstrukci uz v dalsich letech, to me tedy moc nelaka, to tam dam radsi okurky nebo lagenárie
Nákup semen pro pěstování zeleniny, 20.2.2014
ačkoliv tuto firmu znám, líbí se mi tento odkaz kde jsou velice zajímavé informace a i fotky...
Lilie, 19.2.2014
já dnes zrovna sázel cibule, zatím vypadají velice mrazuvzdorně, kromě asiatek, LA hybridy, také jsem vysadil nějaký OT, ale tam si myslím, že budou odrůdové rozdíly - už jenom tím, že jsou výsledkem i z orientálních lilií, tak je jasné, že ne každá... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika