Příspěvky uživatele - 40.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dělají mi starost potkani, nebo co to je za potvory, 3.9.2012
past to chce poradnou delaji pasti primo na krysy zvetseninu kovove pasticky na mysi je dobre ji privazat dratkem take se daji chytat do sudu s vodou ten se zakope a pres okraj se da na houpacku prkenko na konec prkenka navnada voda je tam proto aby... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 31.8.2012
Já mám (resp. jsem měl) hanitu obsypanou i letos, je to velmi plodná švestka, ale prostě mne nepřesvědčila. Asi ji nevyhovují přísušky, půdu mám písčitou, a dužnina byla sice dobrá, ale neměla pevnost, byla moučnatá. možná je to stanovištěm, ale... celý příspěvek >
Švestka Valor - Prunus domestica, 21.8.2012
Souhlasím, Valor mám taky obalený a chuť byla vždycky dobrá, ale nesmí přezrát, pak zfádní. na to že není licenční a komerčně protlačená jako topy, je poměrně kvalitní. Šarku tam ale lze vidět, alespoň na listech, na plodech jsem nepozoroval. Na... celý příspěvek >
Asijské hrušně (Rumové), 21.8.2012
No, musím říct, že zrovna Hosui je poměrně velký, rzivý, kvalitní, má i chuť a slabě rumové aroma. Na rozdíl třeba od Nisseikki jež je jen nasládlá voda, sice plodná, ale dróbnější, raná. Hosui sadím dál, Chojuro je také zajímavé, zrovna tak man san... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 16.8.2012
nelepe tim samym typem je stale vprodeji jako nahradni dil na slavie
Rozlišení květů Redhaven a Fairhaven, 15.8.2012
No, je vidět, že tvrdky tohoto typu si v zahradách najdou svoje místo. Já je pěstuji již delší dobu a musím říct, že jsou poměrně spolehlivé a považuju je u sebe za základ sortimentu, nejen pro chuť a pevnost, ale např. u clingu 83 (catharina) pro... celý příspěvek >
Rozlišení květů Redhaven a Fairhaven, 14.8.2012
To nevím, ani jednu z nich jsem ještě nezkoušel. Nutno dát pozor na záměny při názvech odrůd. Catharina když dobře uzraje, je sladká a řekl bych výrazná. d
Likvidace břečťanu, 14.8.2012
co so da ustrihnout tak ba rezu natrit herbicidem
Rozlišení květů Redhaven a Fairhaven, 13.8.2012
Z clingů -tvrdek mám čtyři- Catharinu, potom Cling 102 - velký plod, větší než Catharina, velice chutný, červenější, žíhaný. Plodí ale méně, roste dost bujně. Přesto s n í dál počítám do sadu, zraje zhruba stejně, kolem 5-10.8. pak mám ještě Romeu-... celý příspěvek >
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 16.7.2012
No, zcela souhlasím. Zlatý fík v zahradě je úplně v pohodě, krásné plody a listy bez jediného ošetření na padlí. Česká koruna má padlí na listech, na plodech ne. Naproti tomu jsem poprvé letos pozoroval u známého v svč. kraji jasné padlí na koncích... celý příspěvek >
Broskvoň Inka, 10.7.2012
Zdravím, Inka letos neplodí, jelikož ani nezakvetla- komplet v zimě vymrzly pupeny, jen bohatě obraší. Mám ji z Polska, čekal jsem, že bude jedna z těch odolnějších. Taky velice chutná mšicím. david
Svinuté listy, 10.7.2012
No nevím, ale osobně jsem přesvědčen, že se jedná o ESFY(evropskou fytoplazmozní žloutenku peckovin), napadá hlavně merunky a v posledních letech toho strašně přibylo. Řešení je jediné -vykopat co nejdříve, příští rok bude svinutá znova. david
Cizrna, 6.6.2012
Dobrý den Protože nejen osiva cizrny jsou v malobalení závratně drahá používám již delší dobu u plodin s velkými semeny jako osivo buď semena nakoupené jako potravinářská (mají převážně dobrou klíčivost) nebo vlastní přesevy. Při nákupu... celý příspěvek >
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
Osobně mám za to, že na jarní nový 5ti týdenní trávník vypadá ten Váš bez problémů a v pořádku. Dejte tomu čas.
Existuje odolnější meruňka? MS kraj, 28.5.2012
Zdravím, ze zkušenosti si dovolím poznámku- doporučil bych to, co kolega výše, ale s podmínkou důsledného postřiku na moniliový úžeh. Mrazíky ty odrůdy víceméně ustály, ale moniliozou trpí. david
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika