Příspěvky uživatele - 81.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zamyšlení nad přípravou kvasu, 2.12.2010
S tím mohu jen souhlasit, byť mé znalosti tak daleko nesahají. Vůbec nepolemizuji se záměrem stabilizovat citlivé kvasy. Dělal bych to asi podobně. Dokonce chápu i domácí malopáleníky, kterým koncentrovanější kvas zkrátí dobu pálení 1 litru.  ... celý příspěvek >
Vrúble, 1.12.2010
To je slovo do rvačky. Snad je ten zdroj důvěryhodný. Já mám jen obavu, že vzduch 65 st. teplý za 5 minut celý roub neprohřeje. Zejména tlustší roub. Akdyž ho prohřeje, nezahubí ho?    Je možné, že teplem ošetřená rostlina se vzpamatuje,... celý příspěvek >
Zamyšlení nad přípravou kvasu, 1.12.2010
Pan 65 34 napsal v podstatě přesně to, co si myslím a praktikuji i já. Otázka míchání a potápění koláče je složitější. Jednal přesně nevíme, jestli naoctovatělá vrchní vrstva, i když se před pálením odstraní, nemůže nějak chuťově ovlivnit zbytek... celý příspěvek >
Terénne úpravy zakryjú miesto štiepenia, 28.11.2010
O kolik centimetrů se Vám terén zvýší? Pár čísel nehraje roli. Ale jestli se Vám kořenové krčky dostanou hlouběji pod povrch, asi bych je vyzdvihnul. Taková fuška to zase není. I kdyby Vám podrytí jednoho  trvalo 1/2 hodiny, je to práce na... celý příspěvek >
Co je to za nemoc švestek, 18.11.2010
Strupovitost švestek?
Drtiče větví, 10.11.2010
Takový snad nexistuje
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 8.11.2010
Spíš než podnoží, mohou být ovlivněny krom mateřské i opylující odrůdou. Tedy každý semenáček může mít jiné vlastnosti
Řezat třešeň po výsadbě na podzim?, 26.10.2010
To tedy fakt nevím. Dvě informace mám. Jednak R. Šrot ve své knize 1000 rad zahrádkářům píše, že broskvoně je lepší sázet až na jaře, protože na podzim netvoří vlášení a proto přes zimu častěji uschnou. Druhá je má zkušenost. Vysadil jsem párkrát na... celý příspěvek >
Kdy řezat maliny?, 24.10.2010
Že nejste, věru, velký znalec, Vám věřím. Budete-li každoročně řezat maliny na 10 cm, bude Vám dozrávat   jen listí.    Odřízněte všechny dvouleté výhony úplně u země - jsou to ty, na kterých v létě byly plody. Pokud Vám maliny... celý příspěvek >
Kdy se seje tráva, 19.10.2010
Klidně vysejte nyní. Možná i vyraší
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 19.10.2010
Ve starších příspěvcích se oní píše. První rezistent, pěkně vypadá, krátká skladovatelnost a nic moc chuť.
Jak poznám, kdy jablka otrhat?, 19.10.2010
Buďte ráda. Čím víc větrám, tím je kamenná podlaha sklepa sušší. Tak svěží jablka, jako kamarád, co mu ve sklepě stojí voda, nikdy neuchovám. Bral bych větrší vlhkost, ani rozvěšené mokré hadry nepomáhají.
Náhrada za Idared, 19.10.2010
Jsou si podobné, příště vyfotím oba pro porovnání. Bancroft red je pěkné, plodné jablko, dlouho vydrží, ale příliš mi nechutná.
Šípkovica ako ma to, 13.10.2010
A co se týče vztahu žen k šípkovému vínu a destilátu, tak netřeba generalizovat. Myslel jsem to tak, že pokud žena nemiluje slivovici, pochybuji, že jí bude chutnat 50%ní šípkovice.   Mám rád ovocné destiláty, zejména, jsou-li z ovoce. Když už... celý příspěvek >
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
Nejste-li v mrazové kotlině, tak ve 250 m n.m. na JV svahu můžete vybrat cokoli, netřeba se vázat na odrůdy prospívající u sousedů. Přemýšlejte nad dobou zrání, jestli třeba v tu dobu nebýváte na dovolené.    Stejně jako paní Olga... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika