Příspěvky uživatele - 44.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štafle na svažitý pozemek, 2.1.2014
Pídím se po štaflích, vhodných pro práci v korunách vzrostlejších ovocných stromů, rostoucích na svažitém pozemku. Ideální by byly lehké hliníkové štafle nebo výsuvný žebřík s výsuvnýma nohama, či výsuvnými opěrami pro eliminování sklonu pozemku... celý příspěvek >
Koňský hnůj, 19.12.2013
 No, tak to už je vyšší level jazyka českého, na který jsem bohužel v dobách nerozvážného mládí nedosáhl. Anebo, že by se už o slovo hlásila skleróza?   ... 
Jakou sekeru - prosím o radu, 19.12.2013
Ano pane 9.89, máte pravdu.
Roubování meruněk, 19.12.2013
"S letorostem zapíchnutým v sadu, u paty stromu, ponechanému přes celou sezonu, letní vedra, a úspěšné jarní naroubování,..., to by si zasloužilo bližšího poinformování." Jaké bližší poinformování, proč? Pan Miloš napsal, že se to stalo. Můžeme... celý příspěvek >
Koňský hnůj, 19.12.2013
Díky, "komposty" nečtu, neb mě nebaví, k mé smůle.
Jakou sekeru - prosím o radu, 19.12.2013 Obsahuje fotku
Přesně takovéhle reakce jsem čekal, jeden z pánů chce dokázat, že jsem vyfotil opravdu nerez ocel a že je kyselinovzdorná a druhý se zase diví, kam se až diskuse o sekerách dostala. Já se divím také, a divím se rovněž, že se mi nevěří, když napíšu,... celý příspěvek >
Koňský hnůj, 19.12.2013
No to jsou mi věci. Dámy prominou, já se musím k něčemu přiznat. Chodě (správně je chodíc, vím) tahle po zahradě, když na mě přijde malá, tak šup k některému stromku a hnojím. Přednostně k broskvím, ty potřebují hodně dusíku. Je to přece příroda, a... celý příspěvek >
Jonathan, Red Delicious, Boikovo, Sudetská, 19.12.2013
Tak trochu Vám pane Fidlo ten pohyb na čersvém vzduchu v korunách stromů závidím. Vážně. V mnohých diskusích se tady objevují časté dotazy, jak správně provádět opravný řez zanedbaných starších stromů. Myslím, že by proto bylo vítané, má-te li... celý příspěvek >
Jakou sekeru - prosím o radu, 19.12.2013
Pan PP má pravdu, dokazování, které žádáte pane 144.188 nemá v tomto diskusním tématu žádný opodstatněný smysl. O existenci nerezové oceli třídy EN 1.4571 na obrázku prosím nepochybujte a o její nadstandardní odolnosti kyselinám rovněž.... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní, 18.12.2013
Hallo, já prosím Golden za profláknutý nepovažuji, mně tohle jablko chutná a jediné, co se mi na něm nelíbí, je ta chemická péče, která mu musí být dopřávána v množství požehnaném. Navíc Goldeny z jihotyrolských sadů, troufám si tvrdit, se... celý příspěvek >
Jakou sekeru - prosím o radu, 18.12.2013 Obsahuje fotku
Stando, promiňte, ale zdá se mi, že trochu prášíte, viz. "Finsko je sice severská země, ale ocel dováží..." Ta ocelová destička (60 x 120 mm) na fotce, jak vidno, byla vyrobena z nerezové pásoviny, pocházející z finské... celý příspěvek >
Jakou sekeru - prosím o radu, 17.12.2013
Manžel touží po Fiskarsu, tak jestli u stromečku nechcete vidět jeho zklamané oči, kupte mu Fiskars. Na štípání středních špalků tu větší. K tomu mu kupte jako bonus tu sekeru za 139 Kč, kterou vychvaluje předřečník a pak se těšte, jak... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 13.12.2013
 Ď!  Chtěl jsem napsat "dvouletá", ale vědecky!
Roubování meruněk, 13.12.2013
Mrkev obecná běžně roste na našem území volně v přírodě jako dvoudomá bylina. To, co pěstujeme v zahradách, ale není tato divoká forma mrkve, nýbrž z ní vyšlechtěný kultivar Mrkev obecná setá. Mrkev (setou) nepěstuji a proto s její schopností... celý příspěvek >
Drnovice 2013, 11.12.2013
Systém sčítání dle p. rostislavíka sedí. Tím pádem bych ale celkové výsledné pořadí bral s hóóóóně velkým nadhledem. Důležitější a objektivnější je obodování a vzájemné srovnání jednotlivých odrůd v jednotlivých sloupcích, tedy jejich... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika