Příspěvky uživatele - 44.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hledám název jehličnanu, 9.2.2009
Moje teta mněla kdysi na chatě stromek jehož jehličí po rozemnutí nádherně vonělo.Bylo temně zelené, měkké.Stromek rostl hodně pomalu.Na zimu neopadával.Bohužel teta už umřela a chata je prodaná.Zajímalo by mne jak se jmenuje.Chtěla bych si ho taky... celý příspěvek >
Plíseň sněžná teď? A jak na ni?, 9.2.2009
Tak se nám na trávníku po odtátí sněhu objevila taky sněžná plíseň.Včera zase napadl sníh nový.Dá se i teď v únoru tráva ošetřit nějakým fungicidem?Samozřejmě až sníh roztaje.Je to na dost velké ploše kde byly závěje.Děkuji Jana.
Kukuřice - výsev, 8.2.2009
Štipky je pojmenování pro škvory.U nás (severní Morava) se jim taky tak říká.Jana
Fíkovník, 6.2.2009
Letos už zůstanou venku.Jsou na stěhování moc velké.Asi je dáme ven hned jak se trochu oteplí.Zkusím je dát nejdřív někam do postínu a pak na stanoviště kde už zůstanou.Je to na jih u domu ale v mrazové kotlině.Nad. výška 450 m.Tak snad přežíjí.Jana
Fíkovník, 6.2.2009
Tak jsem při kontrole fíkovníků (jsou ve sklepě) zjistila že už začínají rašit.Není to ještě moc brzy?Když je pak dám ven, tak jim asi slunce spálí listy, Mám je přikrýt tmavou folii?Jana
Mušky, 5.2.2009
Všechny zdravím.Tak jsem nad smutnicemi vyhrála.Objednala jsem parazitické hlístice a je konečně klid.Taky ty lepové desky a dospělé mušky se přilepily.A že jich bylo.Všem kdo má stejný problém vřele doporučuji.Jana
Písková filtrace Bestway, 3.2.2009
Tak my ji používali dvě sezony a proti původní kartušové je mnohem lepší.Jsme s ní zatím spokojeni a vyčistí bazén o prům. 3,6m dobře.Kartušová musela být ve vedrech puštěna téměř pořád a pískové stačí 2 hod. denně.Jana
prosím o radu, 29.1.2009
Na poslední vánoce jsem nezatemňovala a kvete ted.Rok před tím jsem zatemňovala a kvetla až o velikonocích.Já ji prostě ostříhám až na 5cm a na jaře přesadím a po zmrzlých jde ven až do podzimu.Pak byla na východním okně.Mám ještě jednu z loňského... celý příspěvek >
prosím o radu, 29.1.2009 Obsahuje fotku
Takto mi vykvetla 3 roky stará hvězda.Najaře jí seříznu a letním venku.Jana
Výsev rajčat, 27.1.2009
Ještě chvíli počkejte.Já vysevám v polovině března.Můžete i koncem.Jinak se vám rostlinky vytáhnou a budou slabé.Nemám skleník, tak je pěstuji na parapetu.Ale už se těším až příjde ta chvíle na vysévání.Zdravím.Jana
Smutnice - jak zničit v malém bytě, 16.1.2009
Už se tady o nich psalo.Zadejte do vyhledávání smutnice a zobrazí vám všechny diskuze.Trápí mě taky.Jana
Amarylis, 14.1.2009 Obsahuje fotku
foto
Amarylis, 14.1.2009
Tak mi taky nečekaně vykvetly dvě amarylky.koncem října jsem je uklízela ze zahrady do sklepa a při náhodné kontrole jsem zjistila že už raší květy.Jiné roky kvetly až v březnu.Jana
Kryt na bazén, 12.1.2009
Zdravím.To je fakt dobrý nápad.Já se s plachtou většinou trápím sama a když víc fouká(u nás často) tak to jde moc špatně.Vyzkouším.Jana
Mušky, 31.12.2008
Jsou to určitě smutnice.Nejvíc lítají kolem květin ale právě že nepohrdnou ani stojící vodou.Myslím že jsem je domů přenesla s květinami které jsem letnila venku.Od té doby s nima bojuji.Má poslední naděje jsou právě hlístice.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika