Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
posekanou trávu do sudu?, 14.10.2007
Když chcete sud přeházet stačí ho povalit a pak postupně přeházet nebo přímo vysypat když nemá dno. Já to přehodím jednou za rok aby se provzdušnil.
Poradí mi někdo?, 14.10.2007
Jestli máte hodně peněz můžete koupit travní koberec předpěstovaný a máte trávník hned hotový jen ho položit na připravenou plochu podsypet dobrou zemí a zalít  za 14 dní je zakořeněný levnější bude počkat do jara a zasýt semena kdyby byla zima... celý příspěvek >
tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 14.10.2007
Do takových podmínek spíše semenáč nebo pláně aby zakotvylo do hloubky kde najde vodu jinak by musela být závlaha aby stromy netrpěli suchem. Ještě se používali podnože M11, jadernička moravská atak podobně.ti
Řez jabloně v říjnu?, 12.10.2007
Každý rok chodím prořezávat známím a příbuzným ovocné stromy a tak některé stromy řežu již na podzim po otrhání jablek lépe je vydět jak je strom prosvětlený když jsou na něm ještě listy. Většinou dělám jen průklest starších stromů mladé neskracuji,... celý příspěvek >
Pokojový cypřišek, 11.10.2007
Mám cypřišek již několik let a zimuji ho ve sklepě u okýnka je tam v zimě kolem 5-10 stupnů někdy trochu zhnědnou konce mladých výhonů ale ty na jaře ostříhám a roste dál přes léto mám i jiné květiny na zahradě ve skleníku do sklepa je dávám až hrozí... celý příspěvek >
jakou jabloň do 650m n/m, 11.10.2007
Při výsadbě používám jen dobrý kompost jinak hnojivo až zakoření hnůj jen zetlelí v kompostu.
tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 11.10.2007
Včera jsem koupil dvě sloupové jabloně na podnoži MM106 tak už jsem je zasadil na této podnoži mohou růst i vzatravěné zahradě na jiné podnoži to roubované neměli byl jsem proně v Plzni u Fytosu mají velký výběr dobrých odrůd ze své produkce jinak... celý příspěvek >
Odrůda Rosela, 9.10.2007
Odrůda se jmenuje Rozela_?
zátiší, 8.10.2007
Skuste Katalpu trubačovytou ta má větší listy a vypadá také pěkně vytvoří takový dešník nechá se sehnat větší v kontejnéru nebo vzrostlá ve speciáních školkách.
piliny - hnojeni, 8.10.2007
Piliny lépe tlejí když jsou pužívány jako podestýlka získají dusík který potřebuji na svůj rozklad a pak ho předají rostlinám chtělo by to nějaký čas nechat v hromadách jako kompost aby dobře... celý příspěvek >
buk ze semenáčku, 8.10.2007
Buky se pěstují většinou z bukvic výsev provést hned na podzim alespoň nemusíte uchovávat semena do jara někde ve vlhku takto se pěstují ve školcejinak se nechají nalést pod velkými stromi které plodí i semenáčky na jaře.Nechají se přepíchat když... celý příspěvek >
Hrušeň neplodí?, 8.10.2007
Semenáč vznikne výsevem semen buď plané nebo ušlechtilé hrušně má mohutnější růst než běžně používané podnože u jabloní u hrušní se používá na zákrsky gdoule. jšíč
Broskvoň do vyšší nadmořské výšky, 5.10.2007
Já mám podobné skušenosti jako pisatel v Zahrádkáři pěstuji tak broskve už nejmíň 10 let a už jsem použil pecky z vypěstovaných broskví tady unás a mají plody stejné nebo ještě lepší záleží na oblasti kde se pěstují jak bělomasé tak žlutomasé v loni... celý příspěvek >
Černání jablek, 5.10.2007
Jedině skuste desinfexi hypermangánem namočit plody a pak nechat osušit některé plody snad zachráníte.
Broskvoň do vyšší nadmořské výšky, 4.10.2007
V řijnovém Zahrádkáři je článek k pěstování broskvoní z pecek mám také takové skušenosti jen v mrazových kotlinách se zatím nedaří je úspěšně pěstovat  a také sklízet ovoce jednu jsem zatím sklidil v loňském roce letos zmrzli květy a strom má... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika