Příspěvky uživatele - Chemický Alí

Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 14.8.2010
Chemické koncerny se Vám nemusí líbit, ale díky jim je země schopna bez probblémů uživit miliardy a miliardy lidí, zatímco ještě v roce 1930 se jako mezní pro vypuknutí plošných hladomorů požadoval počet 3 miliard lidí. Ale k Vaší koniášské... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 14.8.2010
Mno, pokud chcete explicitní odpověď, najděte si oficiální stránky generálního prokurátora státu New York a zde se Vám s trochou úsilí podaří najít zmíněný judikát, který bude prostý jakýchkoli zelených výkřiků.. Soudní spor nemusí dopadnout vždy... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 13.8.2010
Díky Tomáši, jsem rád, že diskutujeme, ale nerveme si vlasy. S rezistencí je to samozřejmě logické. Zajímavé však je, že je skutečně popisována zatím u Jílku, vzhledem k tomu, že se s glyfosátem pracuje již desítky let je to s podivem. Další drobné... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
To je skutečně smělé tvrzení, bude tam stejně života, jako zoraném poli. Tj, neomezíte ani bakteriální osazenstvo, ani miniaturní zástupce hmyzí říše, či členovce, ani žížaly, ani červy, tedy vše co činí zeminu v pravém slova smyslu živou. Promiňte,... celý příspěvek >
Sekačka Alko Silver 470 BRV Premium, 12.8.2010
Alko má výrobky různé kvality, osobně vlastním klasickou sekačku 600 Br, mám ji osmý rok, naprosto bezporuchový odolný robustní držák, plastové nezničitelné šasi, měním jen olej a jednou jsem vyměnil svíčku. Dál mám kilowatový elektrický nožový... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
Jen bych dopnil bod 1. Pokud chci výrazně zvýšit účinnost herbicidu jako je Glyfosát, je skvělé plevel dva - tři dny před aplikací pohnojit "rychlým hnojivem", stačí například  trochu vápenného ledku. Hnojivo urychlí látkovou výměnu... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
Souhlas pane Vysloužile,  popsaný příklad není ale o nebezpečnosti Glyfosátu, ale nebezpečnosti duté havy obsluhy, je to podobné, jako kdyby orající traktorista zajel s pluhem až do plotu sousedícího pozemku. Drobné tragédie s herbicidy v... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
Ono to tak přesně, jak píšete je, pane Vysloužile. Zemědělci samozřejmě nakupují za zcela jiné ceny než my, malospotřebitelé. I tak je ale přípravek pro zemědělce drahý. Přesto se vyplatí, napříkad u klasicky sklízené řepky dochází ke ztrátám i v... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
OK, tak pár upřesňujících informací o gyfosátu. Víte, dnes se již nepoužívají chemikálie, které zahubí vše, čeho se dotknou. To by bylo k ničemu. Glyfosát (N-fosfonometylglycin) inhibuje aktivitu enzymu EPSPS (5-enolpyruvylšikimát-3-fosfátsyntázy),... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 11.8.2010
Plná života bude i po použití glyfosátu. 0 vlastnostech přípravku nic netušíte. Na závěr pár obecných blábolů imunitě pozemku  (oč se jedná, prosím osvětlete to) a pár frází o jedech.
Co použit jako filtr do jezirkove filtrace?, 10.8.2010
proč by neměl?
Pro milovníky betonových koryt, 10.8.2010
Přidejte fotografie Jiří!
Betonova směs B10, 10.8.2010
Poměr cementu a písku se standardně míchá v rozmezí 1:3 až výjimečně 1:1, při dalším zvyšování cementu v betonové směsi již pevnost betonu neroste. Minimální množství vody na metrák cementu při přípravě betonové směsi je pro uskutečnění hydratace... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 8.8.2010
Krása, jediné v čem s Vámi nebudu Adame souhlasit, to jsou výhody ručního kopání:-)) Ač akademicky vzdělán, měl jsem asi před deseti lety stejný pocit, tehdy jsem podobně jako vy bral kopací a bourací práce jako relax, ale ty potvory klouby a páteř... celý příspěvek >
Jakou zvolit sekačku?, 7.8.2010
mohu se jen připojit, absolutní držák, odolné plastové šasi, velký koš, slouží nyní již sedmý, nebo osmý rok. Péči dostává stejnou, jako ta Vaše, olej a benzín:-))
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika