Příspěvky uživatele - Jiří Janča

Prosím o určení květiny, 29.5.2018
Gypsophila repens  - šater plazivý
Okrasny kontryhel?, 8.5.2018
Taky mne to napadlo, podívejte se na kultivary Heuchera.
Prosím o identifikaci rostliny z obrázku, 3.5.2018
No jo, Všichni dobří rodáci, nejsem si jist, jestli se tato kytka již tehdy pěstovala, zvláště na statku, její zlaté časy nastaly až v suchých teplých bytech s ústředním topením...  Pozná ji snad každý.
Nevíte někdo, co to je za strom?, 3.5.2018
Obzvláště plodná střemcha...
Kalina bodnantska “dawn”, 25.4.2018
Máte ji pěknou, ale proč ji stříháte na podzim, to už přece má spoutu poupat? Obecně platí pro všechny kvetoucí keře, že se mají stříhat po odkvětu, tedy kalina koncem jara.
Zahradnictví v Rakousku u Vídně, 17.4.2018
Tak jak dopald váš sobotní výlet, co jste kde viděli a nakoupili?
Poznávačka rostliny, 16.4.2018
Tak jak píše Kuky, chocholatice Eucomis. Nedávno jsem našel na internetu, že se dá množit listovými řízky, u cibuloviny neobvyklá vlastnost. 
Zahradnictví v Rakousku u Vídně, 10.4.2018
Dříny a asiminu mají kousek od hranic Školky Schreiber, Poysdorf. Má rovněž WWW stránky.
Zahradnictví v Rakousku u Vídně, 9.4.2018
Na eshop se vždy jen podívám, co mají a pro kytku si zajedu, jsem rovněž z Brna. Velikost rostlin je asi dvojnásobná proti tomu, co se prodává u nás, ale cena bohužel taky.
Zahradnictví v Rakousku u Vídně, 9.4.2018
Před Vídní odbočte doprava do Tullnu, zahradnictví Praskac. Je to to nejlepší, co jsem v Rakouku viděl. Má i eshop.
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 8.4.2018 Obsahuje fotku
Skleník Venus - zpráva po 8. zimě. Skleník stojí, polykarbonáty bez poškození, stínění duvilaxem stále drží i stínící síť stále pevná. Rezavějí spony co drží na místě polykarbonáty, ale drží. Na podzim mi poprve za silného větru uletěl jeden... celý příspěvek >
Nevíte někdo, co je toto za kytičku?, 25.3.2018
Takže gesneridka určitě, podle charkteru růstu nejspíše nějaká gloxinie Sinningia. Ale pěstují se stovky druhů a hybridů, takže klidně i nějaká jiná. Netypické jsou ty celokrajné listy, většina má listy více či méně pilovité. 
Nevíte někdo, co je toto za kytičku?, 25.3.2018
Asi něco z gesneridek. Můžete vyfotit detail květu z boku?
Kalina bodnantska “dawn”, 13.2.2018
Ano, je to zřejmě tak...
Obří řecké fazole, 13.2.2018
Pokud jste někdy tyto luštěniny pěstovala, je to patrné na první pohled. U hrachu a fazolu šarlatového zůstává semeno pod zemí,  fazol obecný a měsíční při klíčení semeno zvedá nad zem, jeho poloviny rozloží do stran a vytvoří děložní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika