Příspěvky uživatele - Jiří II

Štěpování - a co potom?, 4.5.2019 Obsahuje fotku
Kurňa chlapi kde to pěstujete že máte, oproti mým roubovancům, tak velký vegetační předstih? Porost na podnoži odstraňuji teprve tehdy, až roste výhon(y) z roubu. Mám ověřené, že kdybych to udělal např. nyní, tak pupeny na roubu se přestanou rozvíjet... celý příspěvek >
Česnek 2018/2019, 4.5.2019 Obsahuje fotku
Česneku se u mne daří, navzdory všem katastrofickým předpovědím počasí. Zajímá mne, jak se daří česneku u Bunnyho, který přepísknul čas moření sadby v Sulce.
Hlávkový salát, 4.5.2019
Vaše zeleninové záhony by měly sloužit jako vzor pro ostatní záhony
Klíčení jablka ze semene, 2.5.2019
Chtělo by to mít intuici a cit pro odhad vlastností semenáčků, získané zkušenostmi, jaké měli lidoví šlechtitelé, kteří klidně vytrhali tisíc semenáčků a ponechali růst pouze jeden nebo dva, ze kterých mohli představit veřejnosti novou zajímavou... celý příspěvek >
Česnek ze semen, 1.5.2019
Pokud Vás zajímá zkratka přímo k semenům, zkuste Google. Nicméně teď ty semena stejně nikdo nebude mít, takže nejrychlejší (ikdyž ne jistá) je ta cesta si je vypěstovat, kterou popisuju. Tu cestu popisujete kde?
Česnek ze semen, 1.5.2019
Nejen že se to o česneku traduje, že semena nevytváří, ale česnek kuchyňský opravdu semena nevytváří v obvyklých pěstitelských podmínkách, na rozdíl např. od okrasných česneků nebo Medvědího česneku. Proto se znovu ptám, jak se vám podařilo získat... celý příspěvek >
Česnek ze semen, 1.5.2019
Tak to je jiná, to se nechám rád poučit. Jak jste sehnal semínka kuchyňského česneku?
Česnek ze semen, 1.5.2019 Obsahuje fotku
Škoda, jak se říká, by byla každého dobrého člověka Česnekové pacibulky se dají vysévat na podzim, ve stejném termínu, jako pro sázení stroužků. A to pravé, ty co jsou po mojí pravé ruce i levé, ty co jsou po mojí levé ruce v době výsevu
Česnek ze semen, 1.5.2019
Proč ne venkovní výsev a proč jste nevysel také levá semínka?
Cerv v kmeni topazu, 29.4.2019
To asi bude Martináč hrušňový, jehož housenky se živí listím.
Mandloň jako podnož pro meruňku?, 21.4.2019 Obsahuje fotku
Na mém mandloňovém semenáčku se letos (třetím rokem) objevily první květy. Fotka je z úterý 16.4. Současně kvetoucí květy meruňky spálil ranní mrazík, ale mandloňové květy vypadaly nepoškozené až do opadu okvětních lístků. Nyní mi vyklíčila další dvě... celý příspěvek >
Cerv v kmeni topazu, 11.4.2019
Ještě jednou píšu k tomuto tématu. Konečně se mi podařilo najít něco přesně pro nás  - Poradna rostlinolékaře: Jak na drvopleně, který ničí ovocné stromy? Podle snímku a popisu v článku patří nažloutlá housenka k drvopleňi hrušňovému... celý příspěvek >
Cerv v kmeni topazu, 11.4.2019
Hodně nepříjemní parchanti jsou tihle drvopleňi, bělokazi a drtníci. No nic nenadělám, je to další důvod, proč budu natírat kmínky a silné větve vápenným mlékem. A všechny motýlky a jiný hmyz, který naleznu na stromcích, budu raději ihned... celý příspěvek >
Cerv v kmeni topazu, 10.4.2019
Před týdnem jsem takovou housenku jako je na snímku, objevil v kmínku Rubínu. Uříznutí kmínku "na pahýl" bylo nezbytné. Stejným škudcem mám napadený mladý kmen Angoldu, kde jsem se snažil o zásahy do otvoru, ze kterého vypadávaly trus a/nebo drtinky,... celý příspěvek >
Golden Delicious Smoothee, 12.3.2019
Podle této stránky načervenalé líčko nemá, je údajně odolnější proti rzivosti slupky, ale se strupovitostí to bude zřejmě stejné jako u ostatních klonů GD.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika