Příspěvky uživatele - sadař vlada z opavy

Má smysl zachránit Idared?, 1.2.2016
Zdravím Já myslím, že znáte. Z těch starých to je rozhodně Booscop, Strýmka, Ontario, Zvonkové. V nových měl by to být Topaz, Heliodor To vše je relativní a záleží na vlastnostech sklepu a počasí během vegetace. s pozdravem sadař... celý příspěvek >
Denár, 1.2.2016
Zdravím p. Miloši Ono je to celkově zajímavé u nás je poslední dobou Rubín pozdně letní odrůdou a Bohemie i gold je v říjnu ještě poměrně tvrdá a na zvážení. Je fakt, že jsem měl jednou čest Krasavu ochutnat a byla velice dobrá mezi letními... celý příspěvek >
Vliv podnože na chuť, 1.2.2016
Zdravím p.Lucas Tato Vaše otázka padla na neprozkoumanou púdu plnou záhad a tajemství. Je na místě připomenout, že se tím to a docela podrobně zabíval sovětský šlechtitel Mičurin a u tohoto šlechtitele bych si vyprosil kdyby měl někdo nemístné... celý příspěvek >
Má smysl zachránit Idared?, 1.2.2016
Zdravím Omlouvám se, že budu hrubý, ale s odrůdou Idared bych se raději rozloučil. Je pravdou, že má krásné stromy a plody, ale co z toho když to nechtějí žrát ani králíci a to musím podotknout, že jsou i staré odrůdy chuťově lepší než zrovna... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 1.2.2016
Zdravím Omlouvám se k Vám, ale při vší úctě to snad NEEEEEE. Tato rezistentní odrůda má tolik negativ, že se sama časem zničí. Citlivost této odrůdy je už pomalu horší než u Coxovy r. Tato odrůda už dávno není rezistent. Má zdrobnělé... celý příspěvek >
Goldstar, 1.2.2016
Zdravím p. Miloši Odrůda Golstár je o hodně spolehlivější a zdravější než Topaz, Tato odruda se silně v podobě stromu dala po mamě Vanda.  Její zbarvení a doba zrání je docela záhadou, je to velice podobné na prapředka Goldena. Goldstár... celý příspěvek >
Denár, 1.2.2016
Dobrý den Odrůda DENÁR se vyskytla na Zahradě Čech na nejlepším místě. Jak je to možné, když ji pěstitelé z Čech odsuzují. Jaké máte s ní vy zkušenosti, já ji mám... celý příspěvek >
Řez mišpule, 1.2.2016
Dobrý den Jak již tu bylo správně řečeno, mišpule patří do rodiny hrušní. Většinou se pěstuje v produkci jako malý stromek. Výšku kmínku si určete sám podle potřeby a jinak se stromek nechává rúst svému osudu. Maximálně odstraníte nevhodné větve... celý příspěvek >
Řez jabloně, 1.2.2016
Dobrý den Na žádost mých příznivců z tohoto portálu se vracím zpět, abych zde radil. Vážení docela mě mrzí, že jste nepoznali zanedbanou balerinu a podle vzhledu typu Catz. Zde je rada už poměrně těžká, ale já bych jí udělal. Určil bych si... celý příspěvek >
Jurrský ovopark, 31.8.2015
Zdravím Chtěl jsem se Vás zeptat jaké výsledky Vám letos dal Golden Del.. Starkrimson, Strýmka, Jonathan a Granny Schmit... Děkuji Vlada
Je to Panenské české nebo ne?, 31.8.2015
Zdravím Přeji hezký den p, Miloši. Chtěl jsem se zeptat nemohlo by to být Wealthy a nebo Car. A. Ono dnešní klima motá hlavy všem?         S pozdravem Vlada
Co sa stalo jabloni?, 31.8.2015
Zdravím U odrůdy Jonathan je spousta problémú a záludností. Tato vynikající odrůda je citrlivá na vše a na každou blbost pěstitele! Nesnáší studené a vlhké púdy - rakovina a odumírání... celý příspěvek >
Spartan v suchém roce, 31.8.2015
Zdravím I když Spartan dostal ač nerad příchuť přestavby, tak je jednou z mála odrůd , který velice dobře zvládá globální oteplování.  V posledních letech dosahuje velice vysoké kvality a to i bez chemické ochrany. Je pravdou. že i... celý příspěvek >
Zlomená jabloň, 31.8.2015
Zdravím Váš postup je správný a sebekritika vynikající a vážím si Vás za to. Je dobré se i tomu stromku upřímně omlouvat. Věřte mi velmi to pomáhá. Pokud je nad podnoží ještě několik živých spících oček tak si můžete z nich zapěstovat nový... celý příspěvek >
Ako rezať Rubinolu?, 31.8.2015
Zdravím Tuto odrůdu v zimě neřezejte. Tato odruda kvetre i na vrcholovém pupenu. U Rubínu a Rubinoly zimní řez NE !!! Jednoduše ho v zimě přehlídněte nebo ať Vám roba schová nůžky!!! S pozdravem Vlada
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika