Příspěvky uživatele - vimon

Réva vinná pěstování bez postřiku, 14.9.2016
Já pěstuji tuto trojici odrůd (Rošfor, Galahad a Aladin) již několik let a jako nejodolnější je u nás stále Rošfor. Galahad byl loni lehce napadený padlím, které bylo zastaveno postřikem, letos nebyl napaden ani plísní, ani padlím. Na Aladinu prasklo... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 20.8.2016 Obsahuje fotku
Galahad a Aladin jsou i nás v údolí Berounky bez problémů. Velmi dobře odolává plísni také Preobraženie a Rošfor.
Rajčata 2016, 7.8.2016 Obsahuje fotku
Také letos testuji několik odrůd.
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 7.8.2016
Také jsem objevil na několika rajčatech ve skleníku podobné napadení. Ostříhal jsem ihned napadené listy a postříkal Acrobatem. Teď čekám třetí den co sebude dít - zatím se to nešíří. U nás bylo první napadeno San Marzano a Sungold a jen to co bylo... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 4.8.2016
Loni jsem tu chválil Mandat, ale letos jsem vysadil 2x Tomatoberry a celá rodina chodí jen na něj a říká proč jsem jich nezasadil víc. Mandat už dozrál asi do 5 vijanu a nikdo stále nesklízí! Jedničkou je ale stále Godkrone!!
Rajčata 2016, 26.7.2016
Dobrý den, rajčata hnojím Kristalonem Gold asi 1x za 10 dnů.
Rajčata 2016, 23.7.2016 Obsahuje fotku
Ráno jsem sklízel Black Krym a další velká rajčata již také dozrála.
Rajčata 2016, 23.7.2016
Já mám vyzkoušený Acrobat. Navíc má krátkou OL. Letos ale zatím nebyl třeba, i když jej mám připravený
Rajčata 2016, 18.7.2016 Obsahuje fotku
Také pár obrázků rajčat v nádobách.
Partenokarpické okurky fy Semo, 10.7.2016
S okurkou Minisprint jsem nikdy problém neměl a to už ji pěstuji víc než 5 let. 
Réva vinná Suffolk red, Vanessa, Festivee, 5.7.2016
Odrůdy Suffolk red a Vanessa pěstuji 8 rokem. Suffolk je výborná bezsemená odrůda dozrávající u nás v n.v. 220m, koncem září. Plíseň se u ní nikdy neobjevila a padlí před několika lety, jen na několika listech. Vanessa začala plodit později asi 4... celý příspěvek >
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 29.6.2016
Také jsem z lokality (Berounka), ale plíseň se naštěstí neobjevila. O Acrobatu už několik dnů také uvažuji. Nevím kolik listů máte napadeno, ale asi bych je ostříhal a věřil, že Acrobat to zvládne.
Výběr stolní odrůdy pro zahradu, 6.5.2016
Z odrůd které uvádíte, mi nejodolnější připadá Muskat Blue a současně je to u nás jedna z nejchutnějších odrůd co máme. Z dalších můžu doporučit Himrod, Aladin, Rošfor, Preobraženie a Galahad. Kodrjanka není odolná a navíc špatně dozrávala i v... celý příspěvek >
Jak začít s vedením rajčat na provázek ve skleníku, 1.5.2016 Obsahuje fotku
Já mám ve skleníku zavěšené elektrikářské dráty v PVC izolaci a slouží už mi přes 20let. V zimě při rýpání ve skleníku je stočím a zůstanou zavěšené pod stropem. Po výsadbě rajčat, když začínají potřebovat oporu, tak drát spustím a dole volně uvážu... celý příspěvek >
Rajčata do skleníku - je už čas?, 19.4.2016 Obsahuje fotku
Já dávám rajčata do skleníku okolo 20.3. a v asi 10. až 15. dubna je přesazuji na definitivní místo. Část jich zasadím do skleníku a část do kýblů pro další pěstování venku. Stejně to dělám s paprikami. Letos se teplota blížila k nule jen jednou a to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika