Příspěvky uživatele - Marvella

Usychající thuje, 22.5.2018
Dobrý den, včera jsem četla Váš dotaz a musím se přiznat, že nevím čím by to mohlo být. Co je ale zajímavé, že ve dvou zahradách, okolo kterých chodím mají zasázené též tůje a začínají jim některé stromky reznout zrovna tak jako Vám. Mě se stalo, že... celý příspěvek >
Mohou kořeny lísek poškodit zeď?, 18.5.2018
Dle mého názoru zkracování vliv na zídku nemá. Tedy já bych to neřešila. M.
Listy u gazánie začaly žloutnout, 18.5.2018
Dobrý den, doufám, že je budete mít krásné. Já květináče s gazániemi na podzim přenáším do domu než úplně odkvetou a pak teprve vyhazuji, protože mi je líto je vyhodit ještě když jsou v kondici . Marcela
Zlepší zkrácení stiniciho sousedova smrku jeho odolnost vůči větru?, 18.5.2018
Dobrý den, pokud strom zkrátíte, uděláte z něho paskvil . Zákon sice existuje (občanský zákoník), ale hodně záleží na okolnostech, tj. jak je strom daleko, byl tam dřív strom nebo Váš dům a tak bych mohla pokračovat do nekonečna. Navíc pokud je... celý příspěvek >
Kombinace balkonovek - inspirace, 18.5.2018
Dobrý den, medonosné jsou různé byliny (osazuji různým mixem a vypadá to moc dobře i když nekvetou), ale když máte truhlíky na oknech, tak to není zrovna nejlepší, protože včely a všechno co létá je také v bytě. A maprosto s Vámi souhlasím, že... celý příspěvek >
Instalace sacího koše do potoka, 17.5.2018
Já Vám věřím a přeji Vám, ať se dílo podaří! Marcela
Instalace sacího koše do potoka, 17.5.2018
Dobrý den, víte že? v případě, že k odběru vody použijete jakékoliv technické zařízení, ať už potřebuje ke své činnosti elektrickou energii či nikoliv (čerpadlo, trkač aj.), pak se neobejdete bez takzvaného vodoprávního povolení. O povolení je nutné... celý příspěvek >
Kombinace balkonovek - inspirace, 17.5.2018
Dobrý den, surfinie jsou krásné, ale... Jeden rok je mám fantastické a další rok mají padlí a já uprostřed léta musím osazovat truhlíky nově. Přesto neodolám a každý rok jimi něco osázím. Letos jsem zasadila převislé muškáty (nebyla vidět barva,... celý příspěvek >
Listy u gazánie začaly žloutnout, 17.5.2018
Dobrý den, já bych to tak udělala. Vždycky zalévám květináče a truhlíky tak, že voda začne vytékat spodem a zůstane v podmiskách. Marcela
Listy u gazánie začaly žloutnout, 16.5.2018
Dobrý den, gazánie jsou velmi nenáročné, ale potřebují slunce aby kvetly a pravidelnou zálivku. Je to ten typ rostliny, na kterém hned vidíte, že vadne a potřebuje zalít.  Takže pozor na přeschnutí. 1x týdne se mi v takovém teple jako je nyní... celý příspěvek >
Jak se zbavit kuny?, 16.5.2018
Vypouštím je jinde. Ale musí je člověk odvézt opravdu hodně daleko, protože se prý umí vrátit z několikakilometrové vzdálenosti. Marcela
Co je to za nekvetoucí letničku mezi muškátem, 16.5.2018
Dobrý den, já barevně kombinuji každoročně čtyři druhy, a to "margarita" - neonově žlutá, "blacky" - vínová, "lady fingers" - členité zelené listy a "pink frost"bíle-fialová panašovaná. Hlízy se mají skladovat přes zimu klasicky, ale já s tím... celý příspěvek >
Nepozna niekto tuto trvalku?, 15.5.2018
Já bych řekla také, že je to kýhanka bahenní, takže potřebuje opravdu hodně vody a vlhko.
Jak se zbavit kuny?, 15.5.2018
Tak upřímně, představa, že "očůráváme" dům, se mi tedy vůbec nelíbí.
Jak se zbavit kuny?, 15.5.2018
A nejenom kabely! Měli jsme jí dvakrát ve střeše, a to bylo něco :(!  Náš soused se také radoval, že má kunu a další zvířátka, když se přistěhoval. Když se mu ale v krásně zrekonstruovaném domě prokousala na půdu, tak změnil názor a pravidelně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika