Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubovací nůž, 1.1.2024
Je jeden hasnoucí zápasník, má spoustu obdivovatelů. Miluje zvířata-i ta exotická, např.tygry. Jedna jeho kočička prý měla nemoc drápků, tak o ně přišla. Byla mu odebrána, on ve svém zatím posledním souboji dostal KO... Holt život je houpačka, a to i... celý příspěvek >
Počasí, 1.1.2024
Rok je zatím robě v plence, hlasem volá lačně, tence. Až se mámy, táty střese skolí třeba stromy v lese! Máme letos o den více, naděláme jablek, píce, zelí, vajec, salámy-bude zas rok za námi, SPCH.
Slivovica, 31.12.2023
Až se chlastem staneš plechem, ustel sobě v lese mechem, vlka slyšet lačně výti, už Ti vážou smutné kvítí. Na zdraví a šťastný celý rok 2024 přeje SPCH
Pěstování ozimé zeleniny, 29.12.2023
Předně: omluva za OT, ale přípis do tématu VYLEPŠENÍ... se v Nových nezobrazuje, pouze po otevření VYLEPŠENÍ... SPCH.
Vylepšení a nové funkce pro vás, 29.12.2023
Ještě nedávno se dalo na první dobrou poznat přečtené od nepřečteného, teď ne-lehce to zdržuje.Nasouvání -podsouvání reklam je na dvě věci-obě neužitečné. Nevím, jak kdo, ale já jsem nikdy nic z vetřené nabídky nekoupil, spíš mě to ponouká ze stránek... celý příspěvek >
Novoroční přání 2024, 24.12.2023
Vánoce i svátky další, bez nemocí, vád a falší, v roce novém jen to dobré, úspěch v sadu, ba i s chovem, Nebe dobrotivé, modré ze přeje SPCH.
Počasí, 24.12.2023
Zrak mi vlhne skrz TY hrůzné děje-kamarád už dříve popíral tezi o velké bezpečnosti v ČR slovy: Sím tě, dyť aji ta voda od nás furt utíká! Já slyšel: Den Adama a Evy o létě nic neví-však je to 1:92-93,SPCH.
Počasí, 23.12.2023
...na okna ryje-z jedné strany drama a z opačné komédie- to počasí se chová, jako srdce arytmie. P.S.: I stárnoucí chlap by brečel, ale kvůli počasí to věru není, přátelé... SPCH
Kadeřavost broskvoně 2024, 22.12.2023
Souhlasím s Váma, pane PP., zemák u nás živí lidi víc, než broskev, tak se proti PB zasahuje furt a cíleně. Broskvoně jsou téměř na každé zahradě, ale mnozí než pěstitelé spíš držitelé mají ochranu v paži, protože je to existenčně neohrožuje. Ta... celý příspěvek >
Počasí, 20.12.2023
Signály rudé k úvaze nutí, zda-li to labutí písnička hutí? Včerejší aroma kanálů předběhlo silný déšť jen o chvíli, děkoval jsem Bohu, že to dnes ráno u nás v okolí Kroměříže neklouzalo, měl jsem neodkladné pojížďky, SPCH.
Počasí, 20.12.2023
Povídaly v TV víly: Perinbaba sbírá síly aby v lednu nasypala, bílé plány svátkům tříští-co nadělat, tak snad příští!? Ty červánky asi úplně s výlevem lávy na Islandu nesouvisí? SPCH
Skudci na pokojových rostlinách, 17.12.2023
Sprcha proudová ze stavitelné hlavice mšice bez problému z rostlin odstraní, SPCH.
Skudci na pokojových rostlinách, 16.12.2023
P.Walter Vám poradil mj.osprchování, SPCH.
Počasí, 12.12.2023
Simonina houpačka, pod nohama čvachtačka! Tyhle vody pramínky, na bílý sníh vzpomínky vyhánějí u nás z polí hraboše, mohli by jich draví ptáci sbírat rovnou do koše. SPCH
Ako ste zazimovali záhradu🍑👌, 9.12.2023
 fotoreport ze Zahrady: Jeden z toho hlavou kroutí co přinese tohle proutí za poklady, SPCH.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika