Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Počasí, 3.12.2023
Dneska frčí změna! Změna klimatu, změna stylu vládnutí, změna pohlaví... Prostě a jednoduše-je zde doba Fluidní-až se tento sníh rozpustí, tak se nalodímeSPCH.
Počasí, 3.12.2023
Marec? Březen, za kamna vlezem. Těpic a zdarec, SPCH.
Počasí, 2.12.2023
Bělá nejen pod Pradědem, kuchyň voní více medem, z rádia zní koledy-dejte pozor na ledy, za volant snad jenom z musu, do talíře zelí, husu, utřít mastnou svoji pusu, promnout v dlani bradu kozí, tak to s námi koulí Bozi-nemožné okamžitě, zázraky do... celý příspěvek >
Počasí, 1.12.2023
Tak, může nastat zima. Proč to píšu? No, protože jsem měl na os.vozu technickou do dneška a jak oňufání, tak i mechanika mi vyšla před chvílí na jedničku-heč. Na to, že ten frantík C.B.už má 14 jar a já jsem kován spíš v pěstitelství, než v... celý příspěvek >
Řezané růže, 30.11.2023
Prý o tom hodně vědí v Keni, SPCH.
Počasí, 30.11.2023
Až k nám přijde neděle, budu dělat anděle, kreslit žlutou tuší jména, tečku přidá naše fena, pak, když bílo povoleno spatříme i její éno! SPCH
Počasí, 28.11.2023
Přituhuje-přírodně i společensky, dobře už bylo-občas mráček, někdy hezky. Bábinka říkávala: Hospodář hnůj proti zimě pod okénka klade, Božek shůry sněhu přidává. Dnes se mrva špatně shání, bílé vody pomálu, co naprší, rychle mizí v kanálu,... celý příspěvek >
Počasí, 26.11.2023
Ráno bílo, nyní kouř-hoř polénko v krbu, hoř. Není člověka zdravého, jen nedobře vyšetřeného, možná jste někdo jako p. Prepsl z filmu Pozor vizita?! S přáním krásně prožitého zbytku neděle a klidu k nastávajícímu úplňku SPCH.
Dub mi pokaždé uschne, 26.11.2023
Ano, zapustit a větší hrsti prsti proti krůtu, SPCH.
Počasí, 25.11.2023
Kateřina opatrná, Štěpán dravý, poslušně hlásím, že už jsem zdravý, alespoň stran c19, SPCH.
Flora Olomouc 🍐🍎🍏, 22.11.2023
Flora-výkvět-elita, kopat, trávník, Coufal, Brabec, Kuchta-Euro 2024-Gratulace repre Čr, SPCH.
Živý plot z habru, 20.11.2023
Ten střih, tak, jak ho popisujete můžete provést-bude to pro budoucí dobrý vývoj ok, SPCH.
Poraďte začátečníkovi, 17.11.2023
Při popsaném založení bych měl obavy, že stromky do doby jarní výsadby ožerou myšovití a slimáci-byl jsem toho svědkem už několikrát! SPCH
Tvar špičák, 12.11.2023
Jsme lidi, ne andělé. Je to tady jako v Našich furiantech. Název vlákna evokuje zbraň, další zuby jsou třenové, řezáky- jen ty moudráky se zatím nedostavily.No, já jdu vyklidit komoru, co kdyby potřeboval hlavu složit nějaký islanďan, SPCH.
Chladiace zariadenie na ovocie🍐🍎, 12.11.2023
, mám radost, že máte radost. Já si chladím čelíčko, měřím teplotu v podpaždí a hodnotu kyslíku pulzním oxymetrem, SPCH.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika