Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnůj, 8.3.2024
Rajčata 2024, 8.3.2024 Obsahuje fotku
Azteky a jeden CC za oknem.
Desinfekce skleníku, 8.3.2024
Mám skleníky asi 25 let, ale proti domnělým škůdcům jsem preventivně nikdy nezasahoval. Několikrát jsem řešil v průběhu vegetační doby proti přemnoženým mšicím na paprikách zadýmováním tabákem, uvažoval jsem i o zásahu chemií proti sviluškám, ale to... celý příspěvek >
Hnůj, 8.3.2024
Pro 161.122: Abychom se tu nemuseli hádat, ta hmota vysypaná v Praze na ulici byla původně chlévská mrva, která prošla fermentací v bioplynové stanici. Ale obecně běžně bývá hmota vzniklá z výkalů dobytka zjednodušeně označována jako hnůj.
Papriky 2024, 7.3.2024
Fakt pěkně rostou.
Desinfekce skleníku, 7.3.2024
Dobrý den, nechci jakkoli snižovat váš dotaz, ale dezinfekce proti čemu? Škůdcům, kteří určitě v skleníku jsou? Které máte na mysli?
Kadeřavost broskvoně 2024, 7.3.2024 Obsahuje fotku
Springcrest už může každým dnem rozkvést.
Hnůj, 7.3.2024
by mě zajímalo, jestli toho nevyužil nějaký pražský zahrádkář a nepřijel si s károu trochu naložit. Patří ta fůra hnoje vysypaná na silnici ještě stále zemědělcům, anebo už je to odpad volně k dispozici?
Předpěstování košťálovin, 6.3.2024
To předpěstování z 7.2. se mi nepovedlo. Použil jsem nevyhnojenou zeminu ze skleníku a ani za měsíc nenarostly slušné sazenice, jako v jiných letech, navíc mi jich hodně poničilo padání klíčních rostlin. Ještě že mám něco v záloze z prvního... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 5.3.2024
předpokládám, že řez teprve budete dělat?
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 1.3.2024 Obsahuje fotku
Není zač. Dnes jsem vytáhl z lednice další Opály. Sice už nejsou tak tvrdé jako na podzim, ale stále ještě chutné.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 29.2.2024
Právě jsem před chvilkou poslední Rubelit snědl a opravdu je to chutná odrůda.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 29.2.2024
Ach ano, zapomněl jsem odpovědět, tedy Rubelit u mě OK, budu ho pěstovat, ale zatím jsem neměl větší množství jablek, abych ho mohl konzumovat delší dobu. Bonitu jsem ještě neochutnal, z oček mi roste pomalu, zkusím si ještě sehnat rouby. Jinak moje... celý příspěvek >
LYRA🍎 UEB5060/1, 29.2.2024
kurýrem
Rajčata 2024, 28.2.2024
Ode mě upřímná gratulace a obdiv k vypěstování vlastních červených rajčat v únoru v domácích podmínkách. Walter
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika