Příspěvky uživatele - 196.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň Erika, 18.9.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den. Má ještě někdo jiný zkušenosi s touto nevodobou odrůdou hruěně?
Hrušky 2022, 18.9.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den. Nepoznává někdo tyto letní hrušky, které jsem si tady omylem narouboval místo Salisbury? Chuť příjemně sladká. Dobrá letní hruška. Pane Vysloužile, co myslíte?
Stará severočeská odrůda - Koporečka, 18.9.2022 Obsahuje fotku
První dva plody Koporečky na roubu.
Hrušky 2022, 18.9.2022 Obsahuje fotku
Některé hrušky jsem letos propásl, například Muškatelku tureckou nebo Ananasku coutrayskou, naopak jsem z překvapením objevil na zababčeném roubu jednu Armidu a na jiném roubu dvě Koporečky, a jinde dvě Naghinovy. Je toho už nějak moc, nestíhám to... celý příspěvek >
Tardibelle, 18.9.2022
Z nádherných Guglemínek máš radost, Martine, ne? Ať už chutbají jakkoliv. Venku je příšerně, a rozsáhlá tlaková níže nad severní a severovýchodní Evropou, kolem které k nám bude proudit studený a vlhký vzduch od severozápadu, nám dává zabrat.... celý příspěvek >
Šlapanická, 17.9.2022
Tak nevím, jestli se mám radovat, že se rouby Šlapanické a Červené ranky pěkně ujaly, nebo brečet nad budoucími rozbředlými slívami. Hlavně do té Šlapanické Domácí švestky jsem vkládal naděje. 
Lucasova, 17.9.2022 Obsahuje fotku
Lucasova tady u mě dostane nejvíce prostoru a myslím, že to špatná volba nebude, i když doktor Miloš Vysloužil měl na to jiný názor. Mám na ní i jiné rouby a nejbujnější je ve vrcholové části Abate Fetel, tak doufám, že něco kloudného přinese. I když... celý příspěvek >
Kumato, 17.9.2022
Ano, pane Milane, moje Kumata vypadaly v konečné fázi zralosti už také jinak. Přechází od tmavě zelené do hnědočervené barvy. Musím teda říci, že jsem si chuť těchto plodů oblíbil, i když málo kvetou, plodí a dlouho zrají. Je to svým způsobem... celý příspěvek >
Čistecké lahůdkové, 17.9.2022 Obsahuje fotku
Čistecké lahůdkové je pro mě poklad. Tady na Vysočině je to s chutí jablek často všelijaké. Je zde přeci jen zima. Momentálně by v "tomto způsobu léta" psa nevyhnal, jak se říká. Proto jsem velice rád, že se pěkně rozrostly rouby Čisteckého... celý příspěvek >
State Fire, 17.9.2022 Obsahuje fotku
Co čekat na Vysočině od State Fair? Nikdo nezná?
Tuleu Gras, 17.9.2022 Obsahuje fotku
TULEU GRAS = momentálně nejchutnější švestky co tady mám. Domácí velkoplodé mají poněkud sušší dužninu, Tuleu Gras nikoliv. Přitom výrazná švestková chuť jako u Domácí švestky. Velmi kvalitní odrůda pravé švestky. Škoda, že jí prakticky nikdo nemá.
Nancyská mirabelka, 4.9.2022 Obsahuje fotku
Nevím, jestli to je, nebo není Nancyská mirabelka, ale mirabelky a rengllódy, popřípadě nějaké žluté švestky nejsou nic pro mě. Je to sladké a toť vše. V tomto případě velmi sladké. Mnoho materiálu na přeroubování a to jsem myslel, že už není na co... celý příspěvek >
Vision, 4.9.2022 Obsahuje fotku
VISION dobrá volba nebyla. Hnije si vesele o sto šest, více než cokoliv jiného. S Presidentem si můžou podat ruce. Plody také velké, šťavnaté, s osvěžující chutí, méně aromatické. 
Určení jablka dle fota, 4.9.2022 Obsahuje fotku
Co myslíte, paní Lído, o jakou odrůdu se jedná na větvi jinak už přeroubovaného stromu? Momentálně jsou plody kyselé.
State Fire, 4.9.2022 Obsahuje fotku
I přesto, že se tady v bývalých Sudetech preferuje pouze Průsvitné letní, což velmi dobře chápe i pan PP, že, tak rouby State Fair - jablek s červenou dužninou vypadají celkem lákavě. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika