Příspěvky uživatele - 144.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proorávání brambor s VARI, 20.4.2020
Dobrý den. Zmíněný diskovyj okučnik mám asi 7 roků, je spřažený se starým německým jednoosákem. Vyrobil ho pro mě kovář z vedlejší dědiny, právě podle ruských videí. Disky jsem ale dostal v kolchoze, na hromadě šrotu jich měli hodně. Platil jsem... celý příspěvek >
Priprava plochy pred sadenim travy, 20.4.2020
Dobrý den. Jen pro vysvětlení, okrasné zahrady mě živily. S pýrem jsem si nikdy nelámal hlavu, protože ho během vegetace nerozeznáte od ostatních trav. Dělával jsem to následujícím způsobem. Celou plochu, které se týkala nová výsadba, jsem stříknul... celý příspěvek >
Priprava plochy pred sadenim travy, 19.4.2020
Dobrý den. Pýr je travina a je velmi podobný dalším výběžkatým travám, které budete vysévat jako osivo v travní směsi. Osobně bych nad pýrem mávnul rukou. Pokud vám ale opravdu vadí, tak herbicid dejte určitě na první místo, protože nějaké zarytí je... celý příspěvek >
Hokaido semena, 18.4.2020
Tak tak, zrovna tady klíčí na papírové utěrce. Ale ty moje mají ještě teplo od spodu od topné fólie. Jsou tam druhý den a 2 už mají malé klíčky.
Očkování stromků - vykvetl květ, 15.4.2020
Dobrý den. Čekat je málo. Voda na to nemá vliv. Udělejte nožem malý zářez nad očkem, jenom trochu pod kůru ke dřevu. Spolehlivě to pomůže přeměnit kvetoucí pupen v růstový. Zrovna loni jsem to udělal u jablůňky a za rok z krátkého květního trnce byl... celý příspěvek >
Identifikace stromku ziveho plotu, 9.4.2020
Carpinus betulus, čili habr obecný. S...
Převislý modřín - uhnívání?, 8.4.2020
Dobrý den. Paní Lucie, zkuste nejdřív následující. Vemte nějaký nožík a na kmínku řízněte těsně pod kůru. Udělejte jen takový jazýček. Ten trochu odchlípněte a mrkněte, zda je to pod kůrou zelené. Pokud ano, zkuste to znovu ale až pod korunkou. Když... celý příspěvek >
Fuchsie ze semen, 7.3.2020
Šmankote, máte to přemokřený!
Kdo vyrábí skleníky ke zdi?, 28.2.2020
Každý šikovný zámečník, co umí dobře svařovat. Kdysi dávno jsem s kamarádem, co byl automechanik stavěli velký skleník a sloužil výborně. Severní stěna vyzděná. Rozměr 10 x 4 metry.
Priškrtenie mladého stromčeka marhule, 16.2.2020
Asi každý, kdo pěstuje stromky něco podobného měl, tedy i já. Ale mě zahrady živily a tak jsem měl celou sbírku zaškrcených větví jako ukázky. Jak ovocných, tak i jehličnatých stromků. Bylo zajímavé, že jsem viděl jen malinko případů, kdy ten stromek... celý příspěvek >
Priškrtenie mladého stromčeka marhule, 16.2.2020
Dobrý den. Nic se neděje, po letošní vegetaci to nebude ani znát. Je u toho stromků opěrný kůl? Bál bych se totiž zlomení v tomto místě v případě silného větru. Stanislaw
Ochrana stromků proti okusu, 11.2.2020
Nejsou to šmejdy, používal jsem je. Víc jak 400 stromků jsem s nima spolehlivě chránil do doby, než bylo nutné kvůli zesílení kmínků obalit větší chráničkou. Stanislaw
Prosím o určení, 2.2.2020
Neřezat, nechat tak jak to roste! Je to nádherný listnatý keř sám o sobě a v květu ta nádhera vrcholí! Ttrocha té námahy při úklidu a sekání kolem rozhodně stojí za to! Stanislaw
Jak bojovat s (nejspíš) plísní?, 29.12.2019
Dobrý den. Paní Lído, i líh je chemie, ostatně všechno na tomto světě je chemie. Jak sama píšete, mohlo by to fungovat. Systémový přípravek bude fungovat určitě, byl vyvíjen právě za tímto účelem. Stanislaw
Kultivátor Hecht 737, 5.12.2019
Dobrý den. Schválně jsem si na bazošu zadal kultivátor hecht a ukázalo to jen 12 inzerátů na prodej. Z toho 4 úplně nové. To je opravdu přeplněnost? Stanislaw
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika