Příspěvky uživatele - 3.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přezimování paprik?, 3.10.2017
Moje zkušenost: Přezimování je možné u některých chilli. Počítejte ale s tím, že budete muset zajistit dostatek světla a teplotu v místnosti nad 10 st. C. Rostlině přes zimu opadají listy, na jaře jí začnou narůstat nové a časem i květy. Po zmrzlých... celý příspěvek >
Paprika sušená kořeninová - mletí, 15.9.2017
Melu sekáčkem v robotu nebo se dá použít mlýnek na kávu, ale bude to déle trvat. Sušenou papriku je ale potřeba těsně před mletím znovu krátce usušit buď v sušičce nebo na plechu v troubě, aby v prstech praskala. Sušená paprika velmi rychle natahuje... celý příspěvek >
Zničené pupeny, 10.8.2017
U nás zase všechny rašící pupeny na roubech vyklovali ptáci.
Nezralé papriky, 26.7.2017
Není na červené kapie příliš brzo? Mám papriky - tlustostěnné kapie - celý den na slunci a u nás volně na záhoně dozrávají nejdříve na začátku září. Něco jiného jsou papriky ve skleníku - tam už jsou spodní patra zralá. Konzumovat zelené kapie by... celý příspěvek >
Zelený brouček (ne mšice) na chilli - co to je?, 12.7.2017
kněžice trávozelená - vývojová stádia Ani ta nymfa není dostatečně kulatá? :-)
Zelený brouček (ne mšice) na chilli - co to je?, 12.7.2017
kněžice (? zelená, trávozelená...) - nymfa Kněžice zelená - 3. instar Kněžice trávozelená
Maliny, 11.7.2017
Spíš náhoda. U nás mají včely, vosy a sršni ploch na pití opravdu hodně a taky z nich pijí, ale ovoce je nazobané pořád. Začínam chystat petky na lapání vos, hrozny zatím přežily letošní rozmary počasí, snad jich část zůstane i pro nás a nebude z... celý příspěvek >
Nové listy a výhony paprik jsou zakrnělé a deformované, 30.6.2017
Kolik takhle pokroucených paprik máte? Zbyly nějaké, co jsou v pořádku? Nevím, jestli se taková paprika dá ještě zachránit i kdyby se podařila zjistit příčina problému, na fotce jsou už vidět usychající poupata.
Nové listy a výhony paprik jsou zakrnělé a deformované, 30.6.2017
Ten trávník, z kterého je ta posekaná tráva, byl hnojený?
Nemocný meloun, 29.6.2017
Může to být začínající černá hniloba. Jestli se to potvrdí, tak stačí 1 postřik Rovral Aquaflo. U nás se to objevuje na melounech každý rok v červenci.
Schnoucí květy papriček Habanero, 29.6.2017
Sucho a vysoká teplota, nedojde k opylení a květ upadne.
Paprikám usychají vrcholky, 2.6.2017
Mšice.
Angrešt a rybíz 2017, 30.5.2017
Nějaké porovnání a chemické vlastnosti šťáv červených rybízů jsou tady (VUT Brno a Výzkumný  a šlechtitelský ústav  ovocnářský Holovousy) Kdyby můj příspěvek s odkazem neprošel a byl by smazán, tak se to dá dohledat googlem - Základní... celý příspěvek >
Broskvový semenáč bez řezu, 27.4.2017
30.238 + Jiří II: Je pět let starý. Přesazení musím provést buď letos na podzim nebo příští rok na jaře z hlíny do hlíny. I když mi to láme srdce a vím, že to ten stromek nemusí přežít. Máme ho na pronajaté zahradě, kde se má začít stavět.... celý příspěvek >
Broskvový semenáč bez řezu, 27.4.2017
Teď ho jen zkrátím. Buď se apoplexie po stříhání projeví i na něm nebo bude pořád čistý. Příští rok ho chci vykopat a přesadit na druhou zahradu a seříznout ho na kotlovitou korunu. Jinak další semenáče k testování mám přichystané - Symphonie.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika