Příspěvky uživatele - 168.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Talisman, 17.4.2019
Na všechny vaše otázky 3 x ano.  Zelený řez neboli podlom je u révy vinné úplně normální a nemá žádný negativní vliv na keře.  Jeden hrozen - u Talismanu to běžně znamená i 1 kg,  v druhém roce stačí.  Snad jen na extra silné... celý příspěvek >
Odrůda Talisman, 16.4.2019
Jako pěstitel 4 keřů klidně nechte oček trochu víc a pak to v pohodě upravíte po odkvětu. Je to lepší strategie, než nechat málo oček a nemít úrodu. Časem zjistíte sám, jaké je nejlepší zatížení pro dostatečnou a kvalitní sklizeň. Zásada 1... celý příspěvek >
Vedení vína na fasádě domu, 11.4.2019
Mám poznámku k volbě odrůd. Alladin a Galahad jsou O.K. i když je mám teprve krátkou dobu. Kokl bílý mě však špatně roste. První sazenice se ujala, ale nepřežila první zimu. Druhá vyrašila a i druhým rokem, ale stále krpatí. Možná je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika