Příspěvky uživatele - 185.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zavaření uzeného masa, sklenice, 28.1.2019
Tyhle masovky jsou mírně kónické, ale stejně je nevyklápíme. Jde hlavně o to, že obsah snadno dostaneme ven nožem, bez obcházení oblouku, který mají klasické omnia sklenice.
Zavaření uzeného masa, sklenice, 27.1.2019
Používám šroubovací víčka, naprosto spolehlivá, vzhledem k vyšší teplotě chytají krásně, navíc jsem kupovala ty s výstupkem, který výrazně přiskočí při chycení víčka. Musí to být druh pro mastné a vyšší teplotu, brala jsem je rovnou se sklenicemi,... celý příspěvek >
UKS Super robot - mlýnek na maso, 25.1.2019
Mlýnek na maso ze Super robota na UKS 20(Porkert) jde přes to kolénko, které je součástí UKS23. Existovaly přechodky, ale viděl jsem je jen na fotografii a jejich výroba by v současnosti byla nejspíš hodně drahá. Mlýnek ze Super robota jde po mírné... celý příspěvek >
Poznej ptáka, 13.1.2019
Kosů není dost, likviduje je africký virus. A pro kočky je pták mnohem snazší kořist, než myš, nebo dokonce lasička a potkan. Tady ještě pořádně nebyl sníh, takže ptáčků málo. (Slánsko)
Dírky ve skořápkách ořešáku, 9.11.2018
U mne jdou vždy švem skořápek, ty dírky na obrázku vypadají jinak.
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 9.11.2018
Pokud je obsah oxidu uhličitého pod 2 g/l, jedná se o nesycenou limonádu. Ale bude se vám při změně skupenství tlakovat láhev - tedy nevhodné pro podtlaková víčka.
Hořké ořechy, 3.11.2018
Jádra mohou být stará, nebo napadená nějakou houbovou chorobou.
Neúspěch s výsadbou Marsu, 27.10.2018
Letos bylo velké sucho, vysazenému stromku je lepší pomoci, než na podzim kupovat nový. A výsadba poblíž vzrostlého ořechu? Semenáčky pod ořechem letos udělaly tři listy a přírůstek skoro nic (výška 35 cm), stejně starý vloni zjara přesazený do... celý příspěvek >
Vrublovanie pomocou akumulatorovej vrtacky, 8.10.2018
Profesor Velona tam uvádí, že to nemá vyzkoušené, ale mělo by to fungovat, jen období roubování přizpůsobit druhu. Ale nejvíc mi to připomíná tu scénku Spejbla s Hurvínkem, když opravovali vánoční stromeček.
Jak pěstovat dýně a cukety na jednom místě, 29.9.2018
Jedině snad že mám zarostlé cestičky, protože jsou záhony vytyčeny na bývalém dvoru. Na běžném záhonu by mělo být bez plevele všechno - i mezery. Možná jednodušší ohýbání a hlavně pravidlo - hlídám jen tohle, zbytek je sekačky. Ke klasickým záhonům... celý příspěvek >
Zasychání plodů Ostružiníku, 28.9.2018
To je jiná choroba, už podle vlhkého počasí a jarních dešťů. U mne se to vyskytuje už tři roky, poprvé to bylo s malinami, které vysál nějaký hmyz,. podle mne žíznivé včely (ty jsem tam viděla). Pak už to na malinách nebylo, vždycky jen... celý příspěvek >
Jak pěstovat dýně a cukety na jednom místě, 26.9.2018
Taky hnojím hnojem, ale dělám rygoly, ty naplním a zasypu zemí. Plžáky mi zřejmě eliminují slepice, které hrabou od září do května a tu načechranou zeminu i vyhazují ze záhonku. Točím rajčata a papriky, okurky a meloun. Zřejmě živin nebude dost,... celý příspěvek >
Nejsladší rajčata, 4.9.2018
Cherola je kyselá i přezrálá a ano, i při kapkové závlaze praská.
Cerstve vyrobene kompoty na vrchu hnednou a kazi se, 4.9.2018
A nebyla nějaká prodleva mezi naplněním sklenic a sterilací? Ony totiž fofrem kvasí a pak to při sterilaci dělá neplechu, protože díky plynu nabydou a vytlačí nálev, nebo i obsah ven. Stačí pár hodin, třeba připravit si sklenice dopoledne a vařit... celý příspěvek >
Výsev a předpěstování sazenic v domě, 22.8.2018
Kromě světelné propustnosti to staré okno určitě také mělo chladnější povrch. Každopádně rostlinám ten poměr teplo-světlo nesvědčí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika