Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bordeauxská jícha, 21.2.2024 Obsahuje fotku
Fakt jsem nečekal, že moje broskvičky dostanou takové kladné hodnocení. Všechny za to moc děkují. Walter
Předpěstování košťálovin, 21.2.2024
Myslím si, že problém je v přesazování příliš malých rostlinek, ty pak případně mohou být napadány houbami působícími pod komplexním názvem padání klíčních rostlin brukvovitých. Z preventivních důvodů bych doporučil omezení zálivky a rosení rostlinek... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 20.2.2024 Obsahuje fotku
Ale neviděl bych vývoj počasí zatím černě, takhle jsem měl narašené broskvoně na den přesně před dvěma roky. Walter
Kadeřavost broskvoně 2024, 20.2.2024 Obsahuje fotku
Jsem rád, že jsem postřik provedl, dokud bylo příznivé počasí. Teď už to na postřik mědí nebude. Walter
Roubování jabloní, 20.2.2024 Obsahuje fotku
Čtyři odrůdy na jabloni stále rostou. Původní odrůda Starkrimson plodí ve spodních partiích stromku, zkrácený kmínek postupně zarůstá naroubovanými odrůdami Allegro, Sirius a Rozela.
Počasí 2024, 20.2.2024 Obsahuje fotku
taky už jsem dal ven vavřín, i fíkovník v květináči a tomel, z venkovního fíkovníku jsem sejmul ochranu z lepenkového papíru, zdá se, že loňské dřevo zimu přežilo.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 18.2.2024 Obsahuje fotku
máte, pane Petře, moc pěknou úrodu. Já každopádně už budu skladovat jen v lednici, jablka v ní sice taky postupně dozrávají a někdy i přezrají, ale to ji spíš mojí chybou, že jsem je nevyskladnil dříve, například Orion. Jinak například Golden mi při... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 17.2.2024
Dík za odpověď, hned se tam jdu podívat.
Kadeřavost broskvoně 2024, 17.2.2024
pochybuji, že při snížení koncentrace na polovinu a vylepšení smáčedlem bude mít stejnou účinnost, jako postřik původním Championem. Je moje pochybnost mylná?
Kadeřavost broskvoně 2024, 15.2.2024 Obsahuje fotku
ještě včera bych tomu býval nevěřil, ale dnes už se mi na Springcrestech začaly otevírat některé listové pupeny. S ohledem na to, že zítra bude u mě na zahrádce 16° ve stínu a asi přes 20° na sluníčku a že pozítří bude déšť a pak vítr, využil jsem... celý příspěvek >
Papriky 2024, 12.2.2024 Obsahuje fotku
Miska bývá na vlažném radiátoru, přes ní položený podšálek, uvnitř zastrčené teplotní čidlo teploměru pro pohlídání teploty uvnitř, asi 22°-28°. Jak vidno z foto, naklíčit jsem dal semínka 8.2., dnes naklíčená přesunul do substrátu. Přinejmenším v... celý příspěvek >
Papriky 2024, 12.2.2024 Obsahuje fotku
Dnes jsem si chvíli hrál. Každý má nějakou metodu na výsev paprik, já to dělám takhle. Semínma nechám naklíčit v teple na vlhkém ubrousku. Asi po 3 dnech vyrazí klíčky a takhle naklíčené je pinzetou uložím do minijamek do misky se substrátem. Tady... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 12.2.2024
Ostříží zrak.Ano, nasazuje, ale je to zatím jen náznak. 2 rostliny CC jsou vlevo od paprik. 
Předpěstování košťálovin, 12.2.2024 Obsahuje fotku
stačí trošku slunce a hned za oknem vystoupí teplota k 20 stupňům, což pomůže klíčení semínek. Zrcadlo je připravené podpořit světlo a zabránit vytahování rostlinek. Tady rostou bez umělého osvětlení. Walter
Rajčata 2024, 12.2.2024 Obsahuje fotku
Přes den už dávám rajčata k oknu a za nimi mám umístěné staré zrcadlo. Bledé flíčky na listech jsou zbytky po pohnojení draslíkem a fosforem na list. Walter
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika