Příspěvky uživatele - 135.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokus s bramborami, 23.5.2019
Moc mne celý ten pokus zajímá. Mohl byste ty fotky před posláním otočit (třeba v Irfanu nebo nějakém jiném prográmku)? Možná by to chtělo také se přihlásit a dávat více fotek najednou- až deset. Jinak díky za průběžné... celý příspěvek >
Hlávkový salát - odolnost vůči mrazu, 22.5.2019
Jakou odrůdu takto pěstujete? Tean Humil od SEMA nebo něco jiného. Chtěl bych to taky zkusit, dal bych je do dřevěného rámu zakrytého skly.            Vladimír
Akumulace tepla v pařeništi, 21.5.2019
A už jste ji udělal? Gratuluji.            Vladimír
Rajčata na balkoně uvadají, 19.5.2019
Plíseň bramborová asi ne, protože vrcholky rostlin při plísni bramborové takto nikdy nevypadaly (pokud se ještě pamatuji). Ale je to jedno, žadatel se už nějak rozhodl, vlastně on má nejvíce informací o stavu těch... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 19.5.2019
Nerozumím té větě, kterou jste napsal. Pokušíte se vyrobit Perpetum mobile?            Vladimír
Akumulace tepla v pařeništi, 19.5.2019
Včera jsem utrhl první dvě zralá rajčata: Sarayev Shtambovyi a Independence day. Ochutnám a vyberu semena.            Vladimír
Pokus s bramborami, 19.5.2019
Nějak mně uniká co je co. Těch dvacet pět odrůd je množeno z hlíz nebo jsou vysety semena přímo do půdy? Čemu říkáte semenáčky. Jsou to sazenice, které vyrostly doma ze semen? Můžete to trochu... celý příspěvek >
Skvrny na rajčatech, 18.5.2019
Ne na Vás to pochopitelně není. Pokud chcete vědět na který příspěvek je reagováno, klikněte si na "Předchozí příspěvek".            Vladimír
Skvrny na rajčatech, 17.5.2019
To není fér.            Vladimír
Skvrny na rajčatech, 17.5.2019
Ty fleky nejsou tím problémem, ale ty pokřivené lístky jsou způsobené právě tím herbiciem. Takže i ty nepřesazené. Někdo tady doporučoval sazenice vyjmout, kořeny opláchnout vodou a potom zasadit do nového substrátu. Časem uvidíte jestli tato léčba... celý příspěvek >
Hokkaido - výběr místa, 17.5.2019
Klidně je můžete dát k patizonům stejně tak k okurkám. Na letošní úrodu to nebude mít žádný vliv. Pokud byste chtěl semenařit, tak stejně patizon s Hokaidem jsou úplně jiné druhy rostlin a vzájemně se neopylují. Dělat semena z tykví není vůbec... celý příspěvek >
Výsev Hokaido, 17.5.2019
Děkuji všem za zajímavé odpovědi. Šel jsem ještě do literatury a dočetl jsem se, že tykve se máčí 10-20 hodin a nakličují 40-60 hodin. Půjdu cestou něco mezi tím, namočím semena ještě dnes, zítra dopoledne je dám do vlhké hadýrky a v pondělí je... celý příspěvek >
Cukety 2019, 17.5.2019
Špatně jsem to vyhodnotil- považoval jsem ty dva květy za samčí. Vlastně jsem se nikdy nedíval jak květy tykví vypadají z čelního pohledu. Poučení pro mne. Omlouvám se.            Vladimír
Výsev Hokaido, 17.5.2019
Dcera mně koupila tři balíčky semen Hokaido. Obvykle tento typ dýně předpěstovávám doma, ale zdá se mně, že je už na to pozdě. Chtěl bych je vyset přímo na záhon, ale nevím, jestli bych je měl doma namáčet nebo nechat na klíčit a nebo je vyset na... celý příspěvek >
Cukety 2019, 16.5.2019
Kam by létaly. Vždyť na tom Vašem prvním obrázku jsou samčí květy stejně jako na tom rozmazaněm.            Vladimír
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika