Příspěvky uživatele - 212.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A je po meruňkách, 19.3.2020
Pane Petře, myslím, že na ty celodenní tuhé mrazy nepomůže ani svěcená voda. Koupil jsem taky champion, ale zjišťuju, že bude k ničemu, má předtím dost pršet, sněžit a hned přejít do celodenních silných mrazů jaké tu popravdě nebyli ani v zimě v... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 19.3.2020
S těmi stany to je dobrý nápad, akorát se mi do něj vejde 2 letý stromek, u kterého mi na plodech ani nezáleží. 5 letý stromy a starší které by mohly celkem zaplodit by se nevešly ani do dvou stanů. Tak jak jste to myslel?  Kde teda v létě... celý příspěvek >
Co po Cresthaven?, 17.3.2020
To je zvláštní, naposled mi přišel ze Spomyšle granátovník bez označení. Když jsem se hned tázal co mi to poslali, jestli nemůže takto dojít k omylu v odrůdě, tak sdělili naprosto vyloučeno - každá odrůda má svoje místo a štítek s názvem pokud není,... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 17.3.2020
Asi to s tím championem taky stříknu, meruňky poslední roky zmrzávájí pořád, odkvetají do konce března, kdy jsou pravidelné mrazy. Sice nevím co na to řeknou včely.  Pokud tu předpověď nezmění, další 3 dny teplé vlny se otevře většina květů,... celý příspěvek >
Co po Cresthaven?, 17.3.2020
Dianu jsem pořídil loni z Uher. Ostrohu. Elberta je teď ve Strážnici - web ovocnaskolka, akorát teď koukám, že to není E shop, jen vlastní odběr.  Ale loni jsem ji viděl myslím že i jinde, ale to už nechci kecat. Má opravdu smysl sadit Ellbertu,... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 15.3.2020
U nás sever moravy mráz jak v lednu, -7st , přesně jak jsem v jiném tématu napsal před dvěma dny, chyba v předpovědích byla opět a zase o 4 stupně. MH
Co po Cresthaven?, 14.3.2020
Už jsem Elbertu někde zahlédnul v Eshopu, ale vzal jsem Dianu tak jsem to nechal plavat.Tak čekám co z Diany bude, měly by být totiž kvalitativně téměř stejné? A taky je jen 5 dní po Cresthavenu, větší odstup udávají u O Henry a Tardybell už je až... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 14.3.2020
Kdyby bylo opravdu krátkodobě nad ránemu -3, tak by mohla aspoň polovina takto neotevřených květů vydržet, což bohatě postačuje.  Už jsem ale z těch předpovědí celkem vyléčený, poslední pokles měl být taky +1 až 0°C podle různých předpovědí,... celý příspěvek >
Rašení pod čočkou mobilu, 13.3.2020
Souhlas s mimmo, takto jak na přiložené fotce jsem měl meruňku před dvěma dny, a dnes se otevírají první květy, v neděli předpovídají mráz, obávám se že půjde k -7°C, takže spolehlivě odrovná všechny meruňky, i nekvetoucí, nebylo by to poprvé. Třeb... celý příspěvek >
Hruška neplodí, 29.2.2020
Čekat, až příjde rok kdy nasadí květy.  Co to máte za odrůdu. Některé odrudy plodí první rok po výsadbě, až zakrní stromek, pokud se plody neutrhají - Packhams triumph na semenáči. Naproti tomu čekám už 6 let na Wiliamsovu a letos poprvé... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2020, 24.2.2020
Kuprikol prakticky odolá několika slabým dešťům, jde vidět na větvičkách. Ale jak je to možné, že ho kapky deště nevyplaví, když při běžném namíchání je rozpuštěn okamžitě. Přechází do jiné odolné krystalické formy jinak si to nedovedu... celý příspěvek >
Višeň Ujfehertoi Furtos, 4.2.2020
Mám asi 9 let od výsadby Ujfehertoifurtos višeň, roste bujně, prostříhávám každé jaro až má dost světla. Jenže málo plodí. Přesněji vyholuje na dvouletým dřevě, plodí jen minimálně na jednoletým. Největší úroda by měla být na kyticových pupenech, ale... celý příspěvek >
Štěpování - a co potom?, 7.1.2020
Roubování únor/březen je běžné u peckovin, které brzo raší. Nevěděl jsem ale, že se dá roubovat i v prosinci / lednu, že roub nevyschne i když na něj svítí slunce? ------------------------------------------------ Nůž na očkování mám fiskars.... celý příspěvek >
Štěpování - a co potom?, 7.1.2020
->mimmo Je rozdíl v zimním očkování a roubování? Loni jsem očkoval fokertem třešeň v prosinci, přes den nad nulou, v noci kolem nuly, ale nechytila se. Stejně tak meruňky v listopadu, úspěšnost 10%, jinak srpen/září 100%, i říjen, ale musí být... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 22.12.2019
Mimmo-> Dost dvojpecek je i na mandloních, i v broskvích jsem našel pokud se nepletu.  Takže jedno semeno je z opylení a druhé semeno kopie mateřské odrůdy? Že by se mohlo stát, že semenáč vyrostlý původem z dvojsemenné pecky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika