Příspěvky uživatele - 57.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vyčistit jezírko od řasy, 3.6.2014
Nejlevnější a dobře dostupný zeolit je kočkolit :-) např ZEOCEM za cca 8kč/kg. Problém že je to drobná frakce. Pavel
Sterbinovy filtr, 16.5.2014
Mohl bych se zeptat jaké jsou zkušenosti z provozu "štěrbinových" filtrů využívajících alternativní síta - tkaniny - ať už plast či nerez? Nezanáší se to? Také by mně zajímalo (možná pan Hrkal odpoví), jaké jsou zkušenosti s tím plastovým... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 14.5.2014
Díky za tip, od nich jsem na začátku svých laborací bral materiál jako první - tkaninu, pak jsem zakoupil nerezový mikrotahokov kdesi u prahy. Ale vše se mně strašně rychle zanášelo, od letoška mám v provozu ten nerez štěrbiňák a je to super. Jen byl... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 12.5.2014
Nemáte někdo tip, kde sehnat nerez štěrbinové síto? (ten přířez co se na webu prodával za 2,4kč/cm už bohužel není dostupný :-( Nejlevnější co jsem našel je náhradní díl do filtrace sera cca 24x30cm za 3500 a to se mně moc nechce dávat... (no... celý příspěvek >
Kamcatska boruvka - ker se nezvetsuje, 7.5.2014
Měl bych taky dotaz, mně zimolez po třech letech poprvé plodí, ale plody sice ztmavnou už pomalu padají ale jsou stále hodně kdyselé - je to normální chuť zimolezu? A pak se chci ještě zeptat, v červnu vždy uplně zežloutnou listy s hnědými fleky... celý příspěvek >
Nebezpečny škodca, 22.4.2014
Za dva večery jsem na 20 hlavách chytl dvě housenky, jinak nic. Dvě hlavy to odnesly kompletne.
Mráz - malé plůdky meruněk, 18.4.2014
Tak dnes nejmrazivější noc za poslední dobu.
Co vaše réva? (2014), 16.4.2014
JM, Pohořelice.  U loňských sazenic pupeny kompletně spalené.  Včera jsem u vzrostlých rostlin zakryl co šlo a uvidíme jak to bude...
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 11.4.2014
Tak nakonec jsem přídil Lowara sc 211, zatím je perfektní (tlak, mnoství dodávané vody). Jen mně s tím nefunguje al-ko hdyrocontrola. Myslel jsem že je rozbitá, tak šla na reklamaci ale tam ji odzkoušeli a prý je v pořádku.  Myslel jsem že... celý příspěvek >
Vláknitá řasa k čištění, 8.4.2014
Chci se zeptat zda někdo praktikujete čištění vody pomocí vláknité řasy. Mám vedle jezírka "dočišťovací nádrž a uvažuji, že bych tam dal vláknitou řasu - četl jsem totiž, že se to tak běžně používá u větších biotopů. Jen k tomu nevím, žádné... celý příspěvek >
Lze použít vodu z bazénu na zalévání květin?, 12.3.2014
Zeleninu bych tim určitě nezalíval, pokud je to voda po celé sezoně tak je v ní určitě hromada svinstva - nejde o chlor, ale hromadu jiných látek, které se do vody ať už s chemií nebo i lidským tělem (krémy) dostanou.
Šoupě 110 mm, 24.2.2014
Dá se někde sehnat šoupě na trubky 125mm?
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 31.1.2014
Opět jsem začal řešit výběr čerpadla a hledat značkovou alterntivu cenově výhodného Nauti V/N s podobnými nebo lepšími parametry (min 4m3/50m) ESPA Ponorné ACUARIA 07 -5M 230 - cena 7 000, 3,6m3/59m - nic výkonějšího na trhu není Calpeda... celý příspěvek >
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 2.12.2013
Studna je kopaná - voda v hloubce cca 3 metry, sloupec cca 1,5m - s vydatností jsem nikdy neměl problém. Vedle zmíněného al-ko tds 1201/4 jsem tam měl i DV 40M-INOX ale ta byla víc času na reklamacích než v akci.
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 22.11.2013
Hledám náhradu čerpadla al-ko tds 1201/4 které jsem používal spolu s al-ko hydrokontrola k čerpání vody pro zavlažování ze studny (3m hloubka). Rozvod po zahradě - 2 větve každá 30m dlouhá na nich rozstřikovače. Po zkušenostech s al-ko bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika