Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Desinfekce skleníku, 7.3.2024
Dobrý den, nechci jakkoli snižovat váš dotaz, ale dezinfekce proti čemu? Škůdcům, kteří určitě v skleníku jsou? Které máte na mysli?
Kadeřavost broskvoně 2024, 7.3.2024 Obsahuje fotku
Springcrest už může každým dnem rozkvést.
Hnůj, 7.3.2024
by mě zajímalo, jestli toho nevyužil nějaký pražský zahrádkář a nepřijel si s károu trochu naložit. Patří ta fůra hnoje vysypaná na silnici ještě stále zemědělcům, anebo už je to odpad volně k dispozici?
Předpěstování košťálovin, 6.3.2024
To předpěstování z 7.2. se mi nepovedlo. Použil jsem nevyhnojenou zeminu ze skleníku a ani za měsíc nenarostly slušné sazenice, jako v jiných letech, navíc mi jich hodně poničilo padání klíčních rostlin. Ještě že mám něco v záloze z prvního... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 5.3.2024
předpokládám, že řez teprve budete dělat?
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 1.3.2024 Obsahuje fotku
Není zač. Dnes jsem vytáhl z lednice další Opály. Sice už nejsou tak tvrdé jako na podzim, ale stále ještě chutné.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 29.2.2024
Právě jsem před chvilkou poslední Rubelit snědl a opravdu je to chutná odrůda.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 29.2.2024
Ach ano, zapomněl jsem odpovědět, tedy Rubelit u mě OK, budu ho pěstovat, ale zatím jsem neměl větší množství jablek, abych ho mohl konzumovat delší dobu. Bonitu jsem ještě neochutnal, z oček mi roste pomalu, zkusím si ještě sehnat rouby. Jinak moje... celý příspěvek >
LYRA🍎 UEB5060/1, 29.2.2024
kurýrem
Rajčata 2024, 28.2.2024
Ode mě upřímná gratulace a obdiv k vypěstování vlastních červených rajčat v únoru v domácích podmínkách. Walter
Honeycrisp, 28.2.2024
Pane Mičurine, pokud si přečtete příspěvek od 188.187, prosím, nereagujte na něj. Bylo by to přesně to, co by si on přál. 
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Noo, nezávidím to těm degustátorům na věhlasných akcích v Lysicích, Holovousích a dalších, když mají zodpovědně popsat, které jablko chutná nejlépe. Ochutnal jsem teď jen Sirius, Ghivu a Opál a nevím, čemu dát jedničku. Sirius a Opál už jsou měkčí,... celý příspěvek >
LYRA🍎 UEB5060/1, 26.2.2024
Tak už se těším, až se také dočkám. Trošku mě mrzí, že stromek od pana Schreibra je knip-baum a dodaný se zastříhlým terminálem, takže k naroubování na další M9 a namnožení se nehodí téměř nic. Walter
Honeycrisp, 26.2.2024
Myslím si, pane Mičurine, že si to vysvětlujete příliš negativně. Já to vidím tak, že o téhle odrůdě, jak roste, jak se chová, jakou má chuť, atakdále, toho zatím mezi amatérskými pěstiteli nebylo napsáno mnoho a tak každý příspěvek k téhle odrůdě je... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Ať se vám daří.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika